Youtube Instagram Pinterest

Sprchování

Akrylátové vaničky

Akrylátové vaničky RAVAK vyrábíme v nejrůznějších tvarech a designech - mělké, s pohodlnou hloubkou nebo extra hluboké (minivany). Hlubší akrylátové vaničky najdete v řadě Kaskada a extra mělké akrylátové vaničky v řadě Galaxy. Každá řada sprchových vaniček obsahuje jednotlivé typy vaniček, specifické svým vyztužením a způsobem instalace.

Akrylátové vaničky jsou vyrobeny ze sendvičového materiálu PMMA + ABS.

Akrylátové vaničky mají antibakteriální vlastnost zvanou Antibac®, získanou procesem výroby. Antibac® je speciální způsob ochrany před růstem a rozmnožováním některých druhů bakterií a kvasinek.

Kaskada

Oblíbené a cenově výhodné

Akrylátových vaniček řady Kaskada se vyrábí více než 100 000 kusů ročně a právem patří tyto cenově výhodné hlubší vaničky mezi nejoblíbenější v Evropě. Jsou rozděleny do tří typů LA, EX, PU.

Kaskada

Galaxy

Mělké s moderním designem

Akrylátové vaničky Galaxy jsou extra mělké a jednoduše krásné. Jejich elegantní styl podtrhuje vzhled každého sprchového koutu. Jsou rozděleny do čtyř typů podle možností instalace na: LA, EX, PAN, PP.

Galaxy

Hluboká sedací (minivana)

Sprchová vanička s vlastnostmi vany

Nevejde se vám do koupelny vana, ale vaše malé děti koupání nade vše milují? Rádi si při sprchování příjemně posedíte? Pořiďte si akrylátovou hlubokou sedací vaničku (minivanu), která spojuje výhody van a sprchových koutů.

Hluboké sedací vaničky s hloubkou 27 cm, neboli minivany, jsou univerzální a prostorově nenáročné. Celková výška hlubokých sedacích vaniček Sabina je 42 cm. Z tohoto důvodu je vhodné je doplnit speciálními nižšími sprchovými kouty z řady Supernova. Minivany jsou rozděleny do tří typů LA, LA+BASE, LA+BASE+SET.

Sedací a hlubové (minivany)

Přehled typů vaniček