Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Oscaři českého stavebního trhu

Datum: 22.11.2016

   Hodnocení za rok 2016 probíhalo v rámci projektu Kvalitní Stavební Materiály a zúčastnilo se ho na 500 profesionálů - lidé ze stavebních firem, zedníci, pokrývači, klempíři, instalatéři, topenáři a elektrikáři. Hodnotili kvalitu stavebních materiálů v 25 kategoriích hrubé stavby, střech, koupelen a elektroinstalací. V kategorii Vany hlasovalo na internetu 58 topenářů a instalatérů a posuzovali jak vnímání jednotlivých značek, tak kvalitu výrobků. RAVAK vyhrál v obou kritériích a mezi značkami za sebou nechal Kaldewei, Villeroy Boch či Jika. V posuzování kvality RAVAK zvítězil nad značkami Jika a Ideal Standard.

Nejlepší značka van Bodové hodnocení v kategorii van

Projekt Kvalitní Stavební Materiály zařazoval značky do výběru bezplatně, tajně a bez možnosti ovlivnění výsledků zúčastněnými firmami.

Do výsledků se započítávají hlasy pouze řemeslníků, kteří s výrobky přicházejí do styku a skutečně s nimi manuálně pracují. Vznikl tak největší nezávislý test kvality stavebních materiálů v České republice, jehož 2. ročník právě odstartoval a bude probíhat do 10. března 2017.

   Při výběru materiálů pro stavbu nebo rekonstrukci domů, bytů, střech, koupelen nebo elektroinstalace si tak nyní mohou uživatelé snadno zjistit a porovnat kvalitu jednotlivých výrobců. Více informací a hlasování na: www.kvalitnistavebnimaterialy.cz.

Ke stažení:

tz_oscar-za-vany-ravak.pdf (PDF 137 kB)