WC Uni Chrome Rim

Závěsné WC Uni Chrome Rim v bílém provedení.

WC Uni Chrome Rim, závěsný, bílá

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (37)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 4 950 Kč

5 990 Kč

Technický popis

  • rozměry (š/h/v): 360 x 510 x 350 mm
  • materiál: jednolitá keramika, glazura bez nutnosti dodatečných povrchových úprav
  • barevné provedení: bílá
  • EasyFix - neviditelný systém uchycení
  • doplňky k dokoupení: WC sedátko Uni Chrome nebo WC sedátko Uni Chrome Slim,instalační splachovací moduly a ovládací tlačítka

Kvalitní keramický materiál ve svěžím a domyšleném designu pro každý den. Technologie Rim zajišťuje dokonalé spláchnutí i při použití nižšího množství vody, a to díky speciálně tvarovanému lemu. WC je určeno k zavěšení na zeď. K WC doporučujeme dokoupit instalační splachovací modul, ovládací tlačítko a sedátko vybavené zpomalovacím systémem SoftClose WC sedátko Uni Chrome nebo extra tenké WC sedátko Uni Chrome Slim.

 
WC Uni Chrome Rim disponuje systémem Click, který umožňuje jednoduše sejmout sedátko jedním pohybem a dokonale vyčistit prostor pod ním.
Pro ucelené řešení toaletní místnosti či koupelny je možné dokoupit doplňky Chrome nebo další výrobky konceptu Chrome (bidety, umyvadla, nábytek atd.).

 

Pro moderní koupelny a toalety

Vybavte si toaletní místnost či koupelnu podle vašich potřeb. Závěsné záchodové a bidetové mísy Ravak se připojují přímo na zeď, stojící WC kombi se upevňují k podlaze. V nabídce najdete také instalační moduly, designová WC prkénka, splachovací tlačítka a další doplňky.

Pro moderní koupelny a toalety

Technologie, která zajistí čistotu

Už žádný široký lem uvnitř mísy. Dokonalou čistotu povrchu toaletních mís RAVAK přináší bezlemová technologie RimOff. Po každém spláchnutí voda cirkuluje po celém vnitřku toalety a perfektně ji opláchne.

Technologie, která zajistí čistotu

Inteligentní sedátko

Také vždy nadskočíte, když prkénko dopadne na WC? Se sedátky RAVAK se vám to už nikdy nestane. Panty SoftClose zajistí, že sedák s víkem se bude vždy pomalu a tiše sklápět. Navíc můžete mít WC dokonale čisté. Sedátko jde jednoduše sundat, a tak prostor pod ním můžete bez potíží vyčistit.

Inteligentní sedátko

Instalace bez rušivých detailů

Už žádné viditelné šrouby nebo montážní prvky nebudou rušit celkový vzhled vašeho WC. Inovativní systém skryté montáže EasyFix umožňuje uchycení toalety shora skrz otvory pro sedátko. Závěsný systém navíc usnadňuje úklid podlahy.

Instalace bez rušivých detailů

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

WC a bidety vyrábíme z tradičního materiálu – keramiky. Chrání je kvalitní glazura, která zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Tyto výrobky se rodí ve vlastním výrobním závodě. A tak na ně můžeme aplikovat vlastní vývoj a jejich výrobu máme pod stoprocentní kontrolou.

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

10 let záruka

Na všechny toalety a bidety poskytujeme prodlouženou záruku na 10 let.

Parametry

SIČ

X01516

Tvar

Závěsné WC

Řada

WC a bidety

Barva

Bílá

EAN

8592626022938

Délka obalu

40 cm

Šířka obalu

40 cm

Výška obalu

53 cm

Hmotnost

25 kg

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres