WC štětka 10°

Držák s nádobkou a WC štětkou 10°. V provedení lesklý chrom a matné sklo.

Barva

Chrom lesklý

TD 410.00CR WC štětka, chrom

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (33)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 727 Kč

2 090 Kč

Technický popis

  • barevné provedení: CR chrome - chrom lesklý; matné sklo
  • způsob montáže: vrtáním
  • součást řady: 10°
  • záruka: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na dvě hmoždinky a ustavovací kovovou upínací desku. Držák je na vnitřní straně opatřen plastovým kroužkem pro měkké dosednutí skleněné nádoby.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P330

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8592626021009

Délka obalu

39 cm

Šířka obalu

13 cm

Výška obalu

13 cm

Hmotnost

1,839 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Videa k produktu