WC set 2v1 Uni Chrome RimOff

Set WC Uni Chrome RimOff a sedátka Uni Chrome Slim v bílém provedení.

WC set 2v1 Uni Chrome RimOff

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 7 669 Kč

Doprava zdarma

9 280 Kč

Technický popis

 • rozměry WC (š/h/v): 360 x 510 x 350 mm
 • rozměry sedátka (š/h/v): 358 x 453 x 18 mm
 • materiál WC: jednolitá keramika, glazura bez nutnosti dodatečných povrchových úprav
 • materiál sedátka: pevný plast
 • barevné provedení: bílá
 • EasyFix - neviditelný systém uchycení na zeď
 • zpomalovací systém SoftClose na sklápění WC sedátka
 • jednoduché odnímání WC sedátka pro lehkou údržbu
 • záruka: 10 let na WC, 3 roky na sedátko
 • vhodné doplňky: instalační splachovací moduly a ovládací tlačítka

Kvalitní keramický materiál ve svěžím a domyšleném designu pro každý den. Konstrukce toalety bez oplachového lemu umožňuje spláchnutí celé plochy. Díky zavěšení na stěnu usnadňuje WC Uni Chrome RimOff úklid na podlaze koupelny či toaletní místnosti. Místa montáže jsou na míse skrytá tak, aby nerušila její čistý a celistvý design. Bez viditelných šroubů, bez hran a záhybů, kde by se mohly usazovat nečistoty.
WC Uni Chrome RimOff disponuje systémem Click, který umožňuje jednoduše sejmout sedátko jedním pohybem a dokonale vyčistit prostor pod ním. Extra tenké WC sedátko Uni Chrome Slim je z odolného bílého plastu, vybavené zpomalovacím systémem sklápění SoftClose. Antibakteriální složení sedátka omezuje množení bakterií, a to díky zapracovaným sloučeninám stříbra. 

Pro ucelené řešení toaletní místnosti či koupelny je možné dokoupit doplňky Chrome nebo další výrobky konceptu Chrome (umyvadla, nábytek atd.).

RAVAK doporučuje:
 • vhodnou kombinaci splachovací nádržky (instalačního modulu) se závěsným WC typu RimOff konzultujte se svým instalatérem (dodavatelem)
 • nevhodná kombinace může ovlivnit dynamiku splachované vody z nádržky s případným přesahem přes okraj mísy
 • WC s technologií RimOff doporučujeme použít s modulem RAVAK nebo moduly s úpravou splachovacího množství na 4,5 l vody

 

Pro moderní koupelny a toalety

Vybavte si toaletní místnost či koupelnu podle vašich potřeb. Závěsné záchodové a bidetové mísy Ravak se připojují přímo na zeď, stojící WC kombi se upevňují k podlaze. V nabídce najdete také instalační moduly, designová WC prkénka, splachovací tlačítka a další doplňky.

Pro moderní koupelny a toalety

Technologie, která zajistí čistotu

Už žádný široký lem uvnitř mísy. Dokonalou čistotu povrchu toaletních mís RAVAK přináší bezlemová technologie RimOff. Po každém spláchnutí voda cirkuluje po celém vnitřku toalety a perfektně ji opláchne.

Technologie, která zajistí čistotu

Inteligentní sedátko

Také vždy nadskočíte, když prkénko dopadne na WC? Se sedátky RAVAK se vám to už nikdy nestane. Panty SoftClose zajistí, že sedák s víkem se bude vždy pomalu a tiše sklápět. Navíc můžete mít WC dokonale čisté. Sedátko jde jednoduše sundat, a tak prostor pod ním můžete bez potíží vyčistit.

Inteligentní sedátko

Instalace bez rušivých detailů

Už žádné viditelné šrouby nebo montážní prvky nebudou rušit celkový vzhled vašeho WC. Inovativní systém skryté montáže EasyFix umožňuje uchycení toalety shora skrz otvory pro sedátko. Závěsný systém navíc usnadňuje úklid podlahy.

Instalace bez rušivých detailů

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

WC a bidety vyrábíme z tradičního materiálu – keramiky. Chrání je kvalitní glazura, která zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Tyto výrobky se rodí ve vlastním výrobním závodě. A tak na ně můžeme aplikovat vlastní vývoj a jejich výrobu máme pod stoprocentní kontrolou.

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

10 let záruka

Na všechny toalety a bidety poskytujeme prodlouženou záruku na 10 let.

Parametry

SIČ

X01730

Tvar

Závěsné WC

Řada

WC a bidety

Barva

Bílá

EAN

8592626052799

Délka obalu

52 cm

Šířka obalu

52 cm

Výška obalu

65 cm

Hmotnost

29,026 kg

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres

Videa k produktu