WC set 2v1 Classic RimOff

Set WC Classic RimOff a sedátka Classic Slim v bílém provedení.

WC set 2v1 Classic RimOff

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 6 678 Kč

Doprava zdarma

8 080 Kč

Technický popis

  • rozměry WC (šxhxv): 370 x 515 x 330 mm
  • rozměry sedátka (šxhxv): 360 x 453 x 19 mm
  • materiál WC: jednolitá keramika, glazura bez nutnosti dodatečných povrchových úprav
  • materiál sedátka: pevný plast
  • barevné provedení: bílá
  • skrytý systém uchycení na zeď
  • zpomalovací systém SoftClose na sklápění WC sedátka
  • jednoduché odnímání WC sedátka pro lehkou údržbu
  • záruka: 10 let na WC, 3 roky na sedátko
  • vhodné doplňky: instalační splachovací moduly a ovládací tlačítka

Kvalitní keramický materiál ve svěžím a domyšleném designu pro každý den. Konstrukce toalety bez oplachového lemu umožňuje spláchnutí celé plochy. Účelnou zajímavostí u WC Classic RimOff je jeho příjemně jednoduchá montáž tzv. click systémem. Toaletu stačí nacvaknout na čepy ve zdi, ty jí bezpečně zachytí a zbývá pouze utažení, při kterém se už nevyžaduje současné přidržování těžkého masivního kusu keramiky. Bez viditelných šroubů, bez hran a záhybů, kde by se mohly usazovat nečistoty.
Extra tenké WC sedátko Classic Slim je z odolného bílého plastu, vybavené zpomalovacím systémem sklápění SoftClose. Jeho jednoduché sejmutí umožňuje dokonale vyčistit prostor pod ním. Antibakteriální složení sedátka omezuje množení bakterií, a to díky zapracovaným sloučeninám stříbra.
Výrobek je přizpůsoben stejnojmennému konceptu Classic, který zahrnuje i několik van, umyvadel, baterií a koupelnový nábytek. I koupelnu spojenou s WC tak můžete mít vybavenou v jednom stylu.

Pro moderní koupelny a toalety

Vybavte si toaletní místnost či koupelnu podle vašich potřeb. Závěsné záchodové a bidetové mísy Ravak se připojují přímo na zeď, stojící WC kombi se upevňují k podlaze. V nabídce najdete také instalační moduly, designová WC prkénka, splachovací tlačítka a další doplňky.

Pro moderní koupelny a toalety

Technologie, která zajistí čistotu

Už žádný široký lem uvnitř mísy. Dokonalou čistotu povrchu toaletních mís RAVAK přináší bezlemová technologie RimOff. Po každém spláchnutí voda cirkuluje po celém vnitřku toalety a perfektně ji opláchne.

Technologie, která zajistí čistotu

Inteligentní sedátko

Také vždy nadskočíte, když prkénko dopadne na WC? Se sedátky RAVAK se vám to už nikdy nestane. Panty SoftClose zajistí, že sedák s víkem se bude vždy pomalu a tiše sklápět. Navíc můžete mít WC dokonale čisté. Sedátko jde jednoduše sundat, a tak prostor pod ním můžete bez potíží vyčistit.

Inteligentní sedátko

Instalace bez rušivých detailů

Už žádné viditelné šrouby nebo montážní prvky nebudou rušit celkový vzhled vašeho WC. Inovativní systém skryté montáže EasyFix umožňuje uchycení toalety shora skrz otvory pro sedátko. Závěsný systém navíc usnadňuje úklid podlahy.

Instalace bez rušivých detailů

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

WC a bidety vyrábíme z tradičního materiálu – keramiky. Chrání je kvalitní glazura, která zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Tyto výrobky se rodí ve vlastním výrobním závodě. A tak na ně můžeme aplikovat vlastní vývoj a jejich výrobu máme pod stoprocentní kontrolou.

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

10 let záruka

Na všechny toalety a bidety poskytujeme prodlouženou záruku na 10 let.

Parametry

SIČ

X01731

Tvar

Závěsné WC

Řada

WC a bidety

Barva

Bílá

EAN

8592626052782

Délka obalu

52 cm

Šířka obalu

52 cm

Výška obalu

65 cm

Hmotnost

25,3 kg

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres