Umyvadlo Uni 38 S Slim

Tenkostěnné keramické umyvadlo Uni Slim k instalaci na desku nebo skříňku, bez přepadu. Bílé provedení.

Umyvadlo Uni Slim S 38, bez otvoru pro baterii, bez přepadu, bílá

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (4)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 3 298 Kč

3 990 Kč

Technický popis

  • rozměry: 380 x 380 x 125 mm
  • materiál: keramika
  • barevné provedení: bílá
  • přepad: ne
  • doplňky k dokoupení: deska pod umyvadlo / skříňka pod umyvadlo na desku, umyvadlová pileta pevná, sifon chromový nebo nábytkový, extra prodloužené baterie Chrome nebo 10°

Umyvadlo Uni 380 S Slim je vyrobeno z kvalitní keramiky a je určeno pouze k instalaci na desku pod umyvadlo ve tvaru L nebo ve tvaru I nebo k instalaci na skříňku pod umyvadlo na desku SUD 260.01. Umyvadlo je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou, která zabraňuje přetečení vody. K umyvadlu Uni Slim doporučujeme na desku nebo skříňku instalovat extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii Chrome CR 015.00 o výšce 311 mm nebo extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii 10° TD 015.00 o výšce 334 mm.

Tradiční materiál

Umyvadla Uni jsou vyrobena z kvalitní keramiky, která je charakteristická svou pevností a odolností. Snadno se čistí a na hladkém povrchu nezůstávají viditelné skvrny po kapkách vody.

Tradiční materiál

Ještě tenčí provedení

Variantu umyvadel Uni Slim vyrábíme ze směsi RAVAK Ceram+. Tento inovativní materiál umožňuje nové možnosti v oblasti designu a dovoluje vytvářet objekty s mimořádně tenkými stěnami. Díky vyladěným poměrům jednotlivých příměsí jsou umyvadla z tohoto typu keramiky ve výsledku tvrdší, pevnější a odolnější.

Ještě tenčí provedení

Vytvořte jedinečný interiér

Užijte si maximální svobodu při navrhování interiéru. Tato umyvadla patří na desku a jmenují se sice UNI, ale výborně vypadají i v páru – zkombinujte dvě vedle sebe a vznikne krásná koupelna, kde má každý svůj vlastní kousek místa.

Vytvořte jedinečný interiér

Je to pouze na vás

Vy rozhodujete, kam umyvadlo instalovat. Zda na desku, nebo na koupelnovou skříňku, abyste získali další úložné místo. A vy také rozhodnete, z jakého úhlu bude téct voda. Ideální je vyšší stojánková baterie, ale její umístění necháme na vás.

Je to pouze na vás

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Parametry

SIČ

XJX01138001

Tvar

Umyvadla

Řada

Uni / Uni Slim

Barva

Bílá

Napojení

Na desku

EAN

8592626044510

Délka obalu

39 cm

Šířka obalu

13 cm

Výška obalu

39 cm

Hmotnost

7 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres