Tyč s posuvným držákem sprchy Chrome, 70 cm

Tyč s posuvným držákem sprchy. V provedení lesklý chrom.

974.00CR Sprchová tyč s držákem, chrom

Skladem

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (40)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 397 Kč

1 690 Kč

Technický popis

  • délka: 70 cm
  • barevné provedení: CR: chrom - chrom lesklý
  • vhodná: ke všem sprchovým růžicím a hadicím RAVAK
  • OneHand: speciální posuv - celomosazný systém posuvu držáku sprchy jednou rukou. Stačí zmáčknout páčku a přesunout sprchu do libovolné polohy.

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Tyč lze spárovat s běžně dostupným příslušenstvím.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P013

Tvar

Držáky sprchy, vývody a tyče

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8595096870061

Délka obalu

73 cm

Šířka obalu

14 cm

Výška obalu

4,5 cm

Hmotnost

0,628 kg

Záruka (v měsících)

24

Technický nákres