Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Zrcadlo Rosa II

Zrcadlo Rosa II

Zrcadlo, které ladí nejen s umyvadlem Rosa, ale i s mnoha dalšími moderními tvary. Praktická polička pro vše, co chcete mít neustále na očích.

Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 60 x 13,5 x 78 cm
  • barevné provedení korpusu: bílá, bříza a cappuccino

Zrcadlo s odkládací plochou v barevném provedení bříza / bílá lesk / Cappuccino. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme zrcadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa (umyvadlem Rosa II, skříňkou SD Rosa II) a dalším koupelnovým nábytkem a výrobky RAVAK.

Zrcadlo Rosa II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000930 Zrcadlo Rosa II 600 bílá 1 644,63 1 990,00 e-shop
X000000931 Zrcadlo Rosa II 600 bříza 1 644,63 1 990,00 e-shop
X000000932 Zrcadlo Rosa II 600 capuccino 1 644,63 1 990,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení

24,7 MB