Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Zrcadlo M 560 Rosa

Zrcadlo do koupelny M 560 Rosa

Účelné zrcadlo ve vertikálním ladění nestrhává pozornost a prostě slouží. Přidanou hodnotu mu poskytuje osvětlení umístěné v horní části.

Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky koupelnového nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 56,5 x 3 x 80 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB
  • barevné provedení korpusu: bílá
  • záruka: 5 let

Zrcadlo s osvětlením. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme zrcadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa (umyvadlem Rosa 56 cm, skříňkou SDU Rosa, bateriemi) a dalším koupelnovým nábytkem a výrobky RAVAK.

Zrcadlo M 560 Rosa

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000330 565 x 30 x 800 Zrcadlo M 560 bílá/bílá 4 207 5 090

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

24,7 MB