Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Zrcadlo 800 Ring

Zrcadlo do koupelny Ring 800

Jednoduché zrcadlo s výškou, která vyhoví každému členu rodiny.


Série Ring

Současný a hravě jednoduchý

Set nábytku s umyvadlem z litého mramoru designově komplementární s ostatním vybavením koupelny - hodí se všude. Hravě jednoduchý současný look s detailem v podobě zaoblených hran. Na koupelnový set jsou designově navázána i čistě jednoduchá moderní koupelnová zrcadla.

Koupelnový nábytek Ring

Horizontální linie

Koupelnový nábytek Ring je v současné produkci výjimečný svým horizontálním laděním, které se harmonicky line kolem stěn koupelny a její prostor zůstává volný pro užívání.


Koupelnový nábytek Ring

Dokonalé naladění

Styl skříněk do koupelny je dokonale naladěn na přijetí stejnojmenných umyvadel, se kterými tvoří univerzálně použitelný celek stylově nezávislý na jakékoli koupelně.


Koupelnový nábytek Ring

Zajímavě členěný

Zejména výškově orientované skříňky jsou zajímavé svým členěním vnitřního prostoru. Místo pro ukládání předmětů naleznete nejen v těle vysoké koupelnové skříňky, ale i ve dveřích. Pádu umístěných věcí brání hrazdičky ve dvou různých výškách, aby zafixovaly na svém místě jak vyšší předměty, tak ty drobné.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 80 x 2,9 x 70 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB
  • barevné provedení korpusu: bílá
  • záruka: 5 let

Pro kompaktní celek a designový soulad koupelny doporučujeme zrcadlo Ring 800 kombinovat s ostatními výrobky řady Ring (umyvadlem Ring 800, skříňkou pod umyvadlo SD Ring 800 a vysokou skříňkou SB Ring 300) a dalšími výrobky RAVAK.

Záruka 5 letImpregnace proti vlhkosti
Zrcadlo 800 Ring

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000775 800 x 29 x 700 Zrcadlo Ring 800 bílá 3 290

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

3,7 MB