Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Zrcadlo 800 Clear

Koupelnové zrcadlo 800 Clear s osvětlením

Zrcadlo s integrovaným osvětlením, určené nad umyvadlo Clear 800


Série Clear

Čistý výraz luxusu

Luxus nespočívá ve vyumělkovanosti. Luxus je čistá krása. Tímto přesvědčením se řídili tvůrci koupelnových skříněk Clear typických precizně zkosenými hranami na 45°, dýhovaným povrchem a trendovou horizontální linií. Sérii nábytku do koupelny doplňují i zrcadla s osvětlením.

Koupelnový nábytek Clear

Horizontální linie

Nábytek Clear je v současné produkci výjimečný svým horizontálním laděním, které se harmonicky line kolem stěn koupelny a její prostor zůstává volný pro užívání.


Koupelnový nábytek Clear

Výjimečné zpracování

Hrany skříněk pod umyvadlo precizně zkosené na úhel 45° dokonale dosedají a dotvářejí na trhu výjimečně čisté řešení. Nekompromisní kvalitu a výjimečnost dotvrzuje dýhovaný povrch skříněk.


Koupelnový nábytek Clear

Dokonalé naladění

Styl skříněk pod umyvadlo a bočních koupelnových skříněk je dokonale naladěn na přijetí stejnojmenných umyvadel Clear, se kterými tvoří univerzálně použitelný celek stylově nezávislý na jakékoli koupelně.

Technické informace

Zrcadlo je opatřeno integrovaným osvětlením. 

Pro kompaktní celek a designový soulad koupelny doporučujeme zrcadlo Clear 800 kombinovat s ostatními výrobky řady Clear (umyvadlem Clear 800  skříňkou pod umyvadlo SD 800 Clear a vysokou skříňkou SB 400 Clear) a dalšími výrobky RAVAK.

5 let zárukaImpregnace proti vlhkosti
Zrcadlo 800 Clear

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000765 800 x 30 x 440 Zrcadlo Clear 800 5 090

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

9,9 MB