Youtube Instagram

WC set 4v1 Chrome do sádrokartonu

WC set 4v1 Chrome do sádrokartonu

Kompletní sada čtyř výrobků vám poskytne vše pro instalaci závěsného WC do sádrokartonové konstrukce. 


Série

Elegantní, designově čistá řešení WC z řady Chrome spočívají v jednoduchém stylu bez rušivých nadbytečných detailů a ve dvou nabízených systémech oplachu (technologie Rim a technologie RimOff) uvnitř toaletních mís.

Naše toaletní mísy vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, jejichž povrch chrání vysoce odolná glazura. Všechny výrobky jsou harmonicky sladěné s ostatními součástmi konceptu Chrome.

Rozšíření koupelnových konceptů do dokonalosti
WC řady Chrome svým designem navazuje na nejširší harmonicky sladěný koupelnový koncept, takže i v koupelnách spojených s toaletou můžete zachovávat stejný styl. Jeho design je zároveň natolik moderní a univerzální, že může být s úspěchem použito v každé současné koupelně.
Design WC Classic RimOff je přizpůsoben stejnojmennému konceptu Classic. I koupelnu spojenou s WC tak můžete mít vybavenou v jednom stylu.

EasyFix - žádné viditelné šrouby, žádná nepřístupná místa
Nekazí celkově čistý dojem, usnadňuje úklid a omezuje nepřístupná místa na vnějšku toaletní mísy, kde se časem usazují nečistoty.

Vše pro jednoduchou údržbu
Závěsný systém toaletní mísy usnadňuje úklid podlahy v toaletní místnosti či koupelně a praxí ověřený systém oplachu toaletní mísy – límec s otvory, rozvádí vodu na místo, kde je potřeba. Mísa tak zůstává hygienicky čistá a snadno udržovatelná.

Technické informace

Set obsahuje:

Závěsné WC Uni Chrome RimOff pohodlně udržíte v čistotě. Mísa toalety je konstruována bez oplachového lemu, kde se vždy usazuje nejvíce nečistot. Po každém použití samotný proud vody vykoná precizní oplach a zamezí nutnosti dočišťování. Dokonale vyčistíte i prostor pod extra tenkým sedátkem, které lze jedním pohybem jednoduše sejmout. Zpomalovací systém sedátka SoftClose se postará o hygienické uzavření.
Součástí setu je rámový modul a ovládací tlačítko s úsporným duálním splachováním. 

Estetika čtyř výrobků setu je promyšlena tak, aby navazovala na široký koupelnový koncept Chrome.

10 let zárukaKoncepty
WC set 4v1 Chrome do sádrokartonu

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01736 WC set 4v1 Chrome do sádrokartonu 14 408

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.