Youtube Instagram

Sprchování

W SET-90 Wall/Corner

W SET-90 ke koutům Walk-In Wall, Corner

Set kovové vzpěry a opěrky bezpečně udrží velké plochy skla na svém místě a zajistí stabilitu celého koutu Walk-In Corner velikosti 120x90 nebo Walk-In Wall, kde určuje šířku vstupu 90 cm.

Série

Kompletní výrobky řady Brilliant a Walk-In se skládají ze dvou samostatných položek! 

B SET
Je nutné zakoupit zvlášť skla sprchového koutu, sprchových dveří nebo pevné stěny z řady Brilliant, tak i kovové části tzv. B SET. B SET obsahuje úchyty, panty, madlo, montážní sadu a u vybraných setů i držáky Brilliant. Krátký nebo dlouhý držák skla je možné i k menším rozměrům sprchových koutů samostatně dokoupit.

W SET
Pro zakoupení kompletního produktu řady Walk-In je nutné pořídit skleněné pevné stěny Walk-In v jednom balení, tak i kovové vzpěry k zajištění stability celého koutu v druhém balení tzv. W SET. W SET obsahuje kovové vzpěry a opěrky.

Další konstrukční možnosti, nejen výrobků Walk-In, si můžete objednat přes on-line konfigurátor řešení na míru - atypy.ravak.cz, kdy si zvolíte požadované provedení (typ, šířku, výšku).

Technické informace

Set kovových částí pro sprchové kouty Walk-In Corner 120x90 a Walk-In Wall, kde určuje šířku vstupu 90 cm.
W SET obsahuje:

  • subtilní vzpěra - 1 ks
  • opěrka - 1 ks
  • montážní sada

Stabilitu koutu zajišťuje kovová opěrka a subtilní vzpěra, která se skládá ze dvou chromovaných koncovek (zeď + sklo) a je spojena hliníkovým profilem s povrchovou úpravou bright alu nebo černou.

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Původní cena Cena bez DPH Cena s DPH     
GWD01000A094
vstup 900 mm
W SET-90 Wall/Corner 3 990 3 050 3 690
GWD010003018 W SET-90 Wall/Corner black 3 876 4 690

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.