Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vodovodní baterie 10° Free

Čistý styl

Minimalistické tvarové pojetí a jemný náklon o 10° směrem k ruce dohromady představují ideální kombinaci. Výsledkem jsou univerzálně použitelné vodovodní baterie s unikátním praktickým detailem, které dále rozšiřují možnosti konceptu 10º.

Vodovodní baterie 10° Free

Ve třech výškách

Vyberte si tu správnou umyvadlovou stojánkovou baterii právě pro vás.  Standard (standardní výška) pro mělčí umyvadla bez zvýšených nároků na oblast mezi baterií a dnem. Comfort (vyšší) pro větší a hlubší umyvadla nebo ExtraComfort všude tam, kde chceme například napouštět vyšší nádoby vodou. Je vhodná ke klasickým umyvadlům nebo pro umyvadla montovaná na desku.


Vodovodní baterie 10° Free

Série baterií 10° ve dvou designech

Koncept 10° oslovil naše zákazníky natolik, že jsme se rozhodli vodovodní baterie připravit ve dvou jemně odlišných verzích designu. Spojuje je charakteristický náklon o 10°, liší se však prolisem na horní ploše páky, který se u minimalistické verze 10° Free nevyskytuje.


Vodovodní baterie 10° Free

Komplexní sortiment

Zahrnuje veškeré typy, které v koupelně využijete, jako jsou umyvadlové stojánkové, bidetové stojánkové, nástěnné sprchové i vanové, podomítkové vanové i sprchové, a to i v úpravě pro univerzální instalační systém R-box