Youtube Instagram Pinterest

Pořiďte si vanu RAVAK do konce roku a získejte doživotní záruku!

   Akrylátové vany se těší oblibě širokého spektra zákazníků. Jsou příjemné na omak a mají výbornou tepelně izolační vlastnost, takže voda v nich zůstává dlouho teplá. Akrylát díky svým vlastnostem umožňuje vyrobit jakýkoliv tvar vany, přičemž výztuž vany musí mít dostatečnou tloušťku, aby byla zaručena nosnost a tvarová stálost.

Pořiďte si vanu RAVAK do konce roku a získejte doživotní záruku!    RAVAK je přední výrobce koupelnového vybavení, který působí na trhu téměř 30 let. Letos opět přichází s časově omezenou akcí, kdy máte možnost získat doživotní záruku na všechny modely van.

   Pokud si koupíte do konce roku 2020 novou vanu RAVAK, získáváte místo 10leté záruky, záruku na vanu po celou dobu vašeho života. Vanu můžete kdykoliv reklamovat a vyměnit za novou či její bezplatnou opravu, aniž byste ji museli vyjímat a někam vozit. Technici firmy RAVAK vám reklamaci vyřídí přímo na místě instalace.

   Podmínkou získání doživotní záruky na vanu RAVAK je Vaše registrace na stránkách www.ravak.cz a instalace vany v souladu s montážním návodem, kdy je zapotřebí použít originální vanovou podporu (nožičky). Pokud si na montáž výrobku netroufáte, vyplatí se ji svěřit odborníkům.

   V široké nabídce RAVAK naleznete speciální vany do malých koupelen, asymetrické, kde se můžete i pohodlně sprchovat, osvědčené obdélníkové vany i solitérní vany do luxusních koupelen. Většina van je součástí dokonale sladěného celku, tzv. konceptu, který vychází z designu vany, jež se promítá i do ostatních zařizovacích předmětů.

Pořiďte si vanu RAVAK do konce roku a získejte doživotní záruku!

   Vany RAVAK můžete koupit u předních prodejců koupelnového vybavení nebo kdekoliv online.