Youtube Instagram Google+

Koupání

Vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem

Vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem

Jde o vanový odtokový komplet, který je vybavený napouštěním přepadem a potřebuje podomítkovou baterii. Toto jednoduché zařízení, z něhož pohledově vidíte jen ovládací kolečko v horní části vany a dole zátku, nabízí komfortní napouštění vody, které "přepadá" po stěně vany. Na vaně není nic, o co byste se mohli například uhodit (jako u klasické baterie), voda se napouští po stěně vany, takže nešplouchá a i napohled to vypadá pěkně. Vanové odtokové kompelty s napouštěním přepadem mají ovládání výpusti bowdenem nebo systémem ClickClack. Nejvyšší kvalita použitých materiálů zaručuje dlouhou životnost.

Série

Bez odtokového kompletu by vám vana nemohla sloužit. Tento technický detail teprve z vany dělá funkční celek, který vám vydrží léta. Se zabudovaným odtokovým kompletem RAVAK vám na vanu můžeme poskytnout záruku 10 let.

Vanu můžete doplnit odtokovým kompletem s přepadem v provedení s ovládáním bovdenem (tzn. otáčení­m horní­ho ovládací­ho prvku se odtoková zátka ovládá na pozici otevřeno/zavřeno) nebo principem ClickClack (tzn. stlačení­m odtoková zátky se odtok uzavře a opětovným stlačení­m se zátka otevře). Obě provedení jsou v nabídce s nebo bez napouštění přepadem.

Všechny varianty, které můžete potřebovat
Vanový sifon RAVAK zahrnuje všechna řešení, která se vám mohou hodit, včetně speciálního odtokového kompletu napouštění přepadem.

Technické informace

  • rozměry: /délka/ 570, 800 mm (bowden nebo ClickClack) - 3 roky záruka
                                 600 mm (ClickClack), 760 mm (bowden) - 2 roky záruka
  • materiál napouštěcí hlavice: plastová/kovová
  • materiál zátky sifonu: kovová
  • záruka: 2 / 3 roky
  • ovládání výpusti: bowden, ClickClack

Odtokový komplet s napouštěním přepadem je instalován v případě použití vanové podomítkové baterie. Voda natéká přepadem vany a regulace probíhá přes podomítkovou baterii. Vyrobeny jsou z nejkvalitnějších materiálů a liší se délkou, mechanismem a designovým řešením. 

U bowdenového mechanismu výpusti jsou horní kolečko a odtoková zátka propojeny bowdenovým lankem. Otočením ovládacího kolečka odtokovou zátku zavřete nebo otevřete. 
Pomocí ClickClack mechanismu stlačením/sešlápnutím odtokovou zátku zavřete a opětovným stlačením/sešlápnutím opět otevřete. 

Vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem v délce 570 mm nebo 800 mm si můžete vybrat s ovládáním výpusti bowdenovým kolečkem nebo stlačením zátky ClickClack. Součástí výrobku je i sifon (zápachová uzávěra), kovová zátka sifonu a plastová napouštěcí hlavice. Ovládání odtoku je hranaté s povrchovou úpravou chrom.

Vanový odtokový komplet s napouštěním přepadem v délce 600 mm má ovládání výpusti stlačením zátky ClickClack. Součástí výrobku je i sifon (zápachová uzávěra), kovová zátka sifonu a kovová napouštěcí hlavice. Kovová krytka přepadu je kulatá.

Vanový odtokový komplet s napouštěním přepadem v délce 760 mm má ovládání výpusti bowdenovým kolečkem. Součástí výrobku je i sifon (zápachová uzávěra), kovová zátka sifonu a kovová napouštěcí hlavice. Kovové ovládání odtoku je kulaté.

Všechny výše uvedené vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem jsou vhodné pro všechny typy van, vyjma van Avocado, BeHappy, Classic, You, XXL. U vanových odtokových kompletů s napouštěním přepadem s délkou 570 mm nelze použít také pro vany Formy 01 a Formy 02.  

 

 

Vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01374 Napouštění přep. 600 C-C K/K chrom 2 760,33 3 340,00
X01316 Napouštění přep. 760 B K/K chrom 2 760,33 3 340,00
X01438 Napouštění přep. 570 B H/K chrom 2 223,14 2 690,00
X01440 Napouštění přep. 570 C-C H/K chrom 2 223,14 2 690,00
X01504 Napouštění přep. 800 B H/K chrom 2 272,73 2 750,00
X01505 Napouštění přep. 800 C-C H/K chrom 2 272,73 2 750,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.