Youtube Instagram

Baterie a doplňky

Vanová stojánková baterie Flat

VANOVÁ STOJÁNKOVÁ ČTYŘOTVOROVÁ BATERIE FLAT

FL 026.00
Stojánková čtyřotvorová baterie Flat je vhodná k instalaci do okraje vany. Produkt se skládá ze čtyř designově sladěných komponentů. Pozvolné linie napouštěcího ramena souzní s proudem vody. Baterie s citlivým ovládáním páky poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Třetí komponent se zase spolehlivě postará o pohodlné přepínání proudu vody mezi napouštěním vany a sprchováním. V posledním otvoru se skrývá trendy vytahovací ruční sprcha.

Série Vanové

Z vanových baterií řady Flat si můžete vybrat nástěnnou variantu k instalaci na zeď nebo stojánkovou čtyřprvkovou, která je určena k instalaci do okraje vany nebo do desky za vanou. Citlivé ovládání páky jedné baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Druhá se postará o přepínání mezi napouštěním vany a ruční sprchou.
Keramické kartuše baterií RAVAK prošly testem životnosti na 30 let. Na řadu baterií Flat poskytujeme záruku 5 let.

Technické informace

Součástí baterie je vytahovací sprcha, s kovovou jednozámkovou hadicí o délce 175 cm. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Flat. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

30 let životnost kartušeZáruka 5 letEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (vodovodní baterie)Kovové provedení
Vanová stojánková baterie Flat

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070120 FL 026.00 Vanová na okraj vany, čtyřotvorová 5 999

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 2-7 dní.

Data ke stažení