Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie na okraj vany Flat, 4-otvorová

VANOVÁ ČTYŘOTVOROVÁ BATERIE FLAT

FL 026.00
Čtyřotvorová baterie Flat je vhodná k instalaci do okraje vany. Produkt se skládá ze čtyř designově sladěných komponentů. Pozvolné linie napouštěcího ramena souzní s proudem vody. Baterie s citlivým ovládáním páky poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Třetí komponent se zase spolehlivě postará o pohodlné přepínání proudu vody mezi napouštěním vany a sprchováním. V posledním otvoru se skrývá trendy vytahovací ruční sprcha.


Série Vanové

Z vanových baterií řady Flat si můžete vybrat nástěnnou variantu k instalaci na zeď nebo stojánkovou čtyřprvkovou, která je určena k instalaci do okraje vany nebo do desky za vanou. Citlivé ovládání páky jedné baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Druhá se postará o přepínání mezi napouštěním vany a ruční sprchou.
Na řadu baterií Flat poskytujeme záruku 5 let.

Technické informace

Součástí baterie je vytahovací sprcha, s kovovou nerezovou jednozámkovou hadicí o délce 175 cm. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Flat. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Při instalaci výrobků si zajistěte budoucí přístup k bateriím tak, aby byl umožněn jejich případný servis.

5 let zárukaEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (vodovodní baterie)SoftMove
Vanová baterie na okraj vany Flat, 4-otvorová

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070120 FL 026.00CR Vanová 4otvorová baterie, se setem, chrom 7 090

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

23,1 MB