Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie na okraj vany Flat, 4-otvorová, černá

VANOVÁ ČTYŘOTVOROVÁ BATERIE FLAT BLACK, NA OKRAJ VANY

FL 026.20
Čtyřotvorová baterie Flat black je vhodná k instalaci do okraje vany. Produkt se skládá ze čtyř designově sladěných komponentů. Pozvolné linie napouštěcího ramena souzní s proudem vody. Baterie s citlivým ovládáním páky poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Třetí komponent se zase spolehlivě postará o pohodlné přepínání proudu vody mezi napouštěním vany a sprchováním. V posledním otvoru se skrývá trendy vytahovací ruční sprcha. Matné černé baterie nachází uplatnění v široké škále stylů koupelen. 


Série

Z vanových baterií řady Flat black si můžete vybrat nástěnnou variantu k instalaci na zeď nebo stojánkovou čtyřprvkovou, která je určena k instalaci do okraje vany nebo do desky za vanou. Citlivé ovládání páky jedné baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Druhá se postará o přepínání mezi napouštěním vany a ruční sprchou.
Na baterie Flat v černém provedení poskytujeme záruku 5 let.

Technické informace

  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
  • barevné provedení: černá mat
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodná: ke všem vanám RAVAK s dostatečnou šířkou a rovností horního lemu

Součástí baterie je vytahovací sprcha, s kovovou nerezovou jednozámkovou hadicí o délce 175 cm. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními baterie Flat black. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Vanová baterie na okraj vany Flat, 4-otvorová, černá

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070176 FL 026.20BL Vanová 4otvorová baterie, se setem, černá 9 290

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

23,1 MB