Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie na okraj vany Chrome, 4-otvorová

Vanová stojánková baterie Chrome na okraj vany

CR 026.00
Čtyřotvorová baterie Chrome je vhodná k instalaci na okraj vany nebo do desky za vanou. Produkt se skládá ze čtyř designově sladěných komponentů. Baterie s citlivým ovládáním páky poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Vedle baterie se nachází napouštěcí rameno, které představuje elegantní pojetí napouštění vany. Třetí komponent se spolehlivě postará o pohodlné přepínání proudu vody mezi napouštěním vany a sprchováním. V posledním otvoru se skrývá trendy vytahovací ruční sprcha.


Série

Energie vodního živlu

Osvěžte si smysly při napouštění vany pomocí stojánkové baterie ve stylu vodopádu. Originální spojení praktické funkce s přidanou estetickou hodnotou vytváří z vodopádů na vaně jedinečný zážitek. Vana se napouští - sledujte, jak se její osvěžující proud spojuje s dokonalou krásou kovové armatury a s životadárnou energií dopadá na hladinu.

Vanové stojánkové baterie

Jedinečný zážitek

Zrakový i sluchový vjem při napouštění vany vodopádem se spojují do originálního zážitku, na který se budete pokaždé těšit.


Vanové stojánkové baterie

Design podle vany

Podle designu vany si můžete zvolit i vhodnou vanovou stojánkovou baterii, přirozeně oblé i minimalistické. Vanová stojánková baterie vám pokaždé zajistí zážitek a esteticky nenarušuje celistvost keramického obkladu na zdi.


Vanové stojánkové baterie

Přepínání z vany na sprchu

Líbí se vám napouštění vany vodopádem, ale nechcete přijít o sprchování? Není to nutné! Vanové vodopády disponují přepínačem, který umožňuje i sprchování.

Technické informace

Vanová stojánková baterie Chrome se instaluje na vanu s dostatečnou šířkou (vnitřní šířka min 75 mm) a rovností horního lemu, nebo do desky za vanou.
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Při instalaci výrobků si zajistěte budoucí přístup k bateriím tak, aby byl umožněn jejich případný servis.

5 let zárukaKonceptyEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Vanová baterie na okraj vany Chrome, 4-otvorová

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070170 CR 026.00CR Vanová 4otvorová baterie, se setem, chrom 8 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení