Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie do podlahy Chrome CR 080.00

Vanová baterie do podlahy Chrome

CR 080.00
Samostojící vanová baterie Chrome je ideálním řešením k volně stojícím vanám i umyvadlům. Celomosazné provedení zajišťuje dlouhou a bezproblémovou funkčnost. Součástí baterie je R-box pro bezchybné ukotvení baterie do podlahy.


Série Vanové do podlahy

Designový celek s volně stojící vanou

Vysoké štíhlé armatury s ramínkem vytváří symfonii krásy a užitku s vaší solitérní vanou. Možnost zabudování vanové baterie kamkoli do podlahy vám dává absolutní svobodu při vytváření individuálního řešení vaší koupelny.

Vanové baterie do podlahy

Dva typy designu

Každý z nich přesně souzní s konkrétním designem volně stojících van RAVAK, ale i s celou skupinou solitérních van na trhu. Buď můžete zvolit oblé tvary či pragmaticky ostřejší siluetu, podle celkového stylu vaší vany.


Vanové baterie do podlahy

R-box

Vanové baterie do podlahy dodáváme už v ceně s upevňovacím modulem do rozvodů v podlaze (R-box). Celé dílo tak bude snadno proveditelné, skvěle začištěné a dokonale funkční.


Vanové baterie do podlahy

Garance životnosti

Samozřejmostí baterií RAVAK do podlahy je keramická kartuš a záruka na baterii 5 let.

Technické informace

Vanová baterie do podlahy Chrome má celomosazné tělo. Součástí balení je upevňovací modul do podlahy R-box, hloubka uložení je 55 - 75 mm včetně obkladu. Rozměry R-boxu jsou 130 x 130 mm. Přívod vody G 1/2" musí být veden podlahou. Zapojení vody do R-boxu je na kolmo k vaně.

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaKonceptyEasyClean (sprchové hlavice)EasyTwistRavak Cleaner ChromeSkrytý perlátorEasyClean (vodovodní baterie)SoftMoveAretace přepínače
Vanová baterie do podlahy Chrome CR 080.00

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070101 CR 080.00CR Vanová baterie na podlahu, se setem, chrom 19 990

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.