Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie Chrome 150 mm

CR 022.00/150 Vanová nástěnná 150 mm

CR 022.00
Originální způsob napouštění vany, ve kterém se snoubí design a funkce. V základní poloze baterie nezabírá žádný prostor navíc. Pohybem páky dojde k přepnutí na sprchu, vyklopením ramínka se začíná napouštět vana. Výjimečný estetický solitér pro vaši vanu.

Celý popis

6 490 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeEasyClean (vodovodní baterie)SoftMoveCoolFeel
Vanová baterie Chrome 150 mm
SIČ X070042
Typ baterie Vanové
Řada Chrome
Barva Lesklý chrom
Napojení Nástěnná - rozteč 150 mm
EAN 8595096897648
Délka obalu 32 cm
Šířka obalu 21 cm
Výška obalu 12 cm
Hmotnost 3,1482 kg

Výhody série Chrome

Originální styl

Minimalistické, přesto přátelsky působící díky zaoblené linii odpovídající stylové lince koupelnového konceptu Chrome. Originální design, který jinde nenaleznete, jim dodalo úspěšné studio Nosal Design, které bylo za koupelnový koncept včetně baterií nominováno na cenu Czech Grand Design.

Vodovodní baterie Chrome

Komplexní sortiment

Nabídka zahrnuje nejen umyvadlové, ale také bidetové, vanové, sprchové, dřezové a pro instalační těleso R-box i podomítkové baterie.


Vodovodní baterie Chrome

Jedinečnost

Autorský design dodalo bateriím Chrome uznávané studio Nosal Design, které bylo za koupelnový koncept, včetně baterií, nominováno na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnost baterií je výrazná například u vanových modelů Chrome, které nabízejí výklopné ramínko. Při nepoužívání působí jako kompaktní šperk zdobící koupelnu, při vyklopení ramínka umožňují jednoduše napouštět vanu.


Vodovodní baterie Chrome

Sladěné příslušenství

K vodovodním bateriím Chrome náleží i široký výběr příslušenství Chrome a koupelnové doplňky Chrome, kde přidanou hodnotou k jejich kvalitě je i dokonale sladěný design.

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X070042 CR 022.00/150 Vanová nástěnná 150 mm 5 364 6 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství