Youtube Instagram Pinterest

Sprchování

Vaničkový sifon Sabina

Sifon SABINA

Řešení na míru pro hlubokou sedací vaničku. Obsahuje přepad s kovovou chromovanou krytkou.

Celý popis

890 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

  • průměr: 5,2 cm
  • výška: 10,9 cm
  • krytka: kovová chromovaná
  • záruka: 3 roky

Odtok vody z vaničky je ovládán pomocí tzv. Click-Clack systému (stlačením sifonu se odtok zastaví a opětovným stlačením se odtok otevře). Vaničkový sifon Sabina je vhodný pro hluboké sedací sprchové vaničky Sabina. K sifonu je možné dokoupit sifonovou redukci, která redukuje rozměrové rozdíly mezi průměry 40 mm a 50 mm.

3 roky záruka
Vaničkový sifon Sabina
SIČ X01315
Tvar Sifony k vaničkám
Barva Chrom lesklý
Materiál Plast/kov
EAN 8595096843805
Délka obalu 21,0 cm
Šířka obalu 8,0 cm
Výška obalu 21,0 cm
Hmotnost 0,590 kg

Výhody série Sifony

Bez sifonu by žádná sprchová vanička nemohla plnit svůj účel odvádět vodu při sprchování. Protože vanička tvoří pevně zabudovanou součást koupelny, vybírejte odtoky jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které skutečně vydrží.

Vaničkové sifony RAVAK Basic, Standard a Professional mají průměr 90 mm a zajišťují odtékání 30 l vody za minutu. To umožňuje jejich použití ve sprchovém koutu i s hydromasážním panelem. Všechny vaničkové sifony do sprchového koutu RAVAK jsou čistitelné zvenčí, což je základním předpokladem jejich použití pro vaničky instalované „napevno“. Sifony Standard a Professional se liší druhem materiálu krytky sifonu. Sifon Professional je vybaven kovovou krytkou, zatímco u sifonu Standard je použit pokovený plast. Tyto sifony doporučujeme pro vaničky Galaxy Pro. Pro hluboké sedací vaničky Sabina nabízíme Sifon Sabina s otvorem pro sifon i přepad o průměru 52 mm. Odtok vody z vaničky je zde ovládán pomocí tzv. ClickClak systému (stlačením sifonu se odtok zastaví a opětovným stlačením se odtok otevře.

Dostatečný objem odtoku
Sifony RAVAK umí odvést minimálně 30 litrů vody za minutu. To znamená, že si poradí i ve sprchovém koutu vybaveném třeba hydromasážním panelem.

Snadno čistitelné
Snadná dostupnost a čistitelnost sifonu je pro váš klid a dlouhodobou jistotu zásadní. Nemusíte tak žít v obavách, že se sifon zanese a bude potřeba složitě shánět instalatéra.

Pro každý model vaniček RAVAK
Sifony RAVAK jsou dostupné ve třech druzích. Zaručují tak, že ke každému modelu vaničky najdete odtok, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01315 Sifon SABINA 736,00 890,00
X01304 Sifonová redukce 40/50mm 58,00 70,00

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství