Youtube Instagram Pinterest

Sprchování

Vaničkový sifon RAVAK Professional 90

Sifon RAVAK Profesional 90, chrom

Dopřejte si to nejlepší. Kvalita, která mluví sama za sebe. Kovová chromovaná krytka dodává výrobku moderní styl.

Celý popis

890 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

  • průměr: 9 cm
  • výška: 8,4 cm
  • odtok vody za minutu: 32 l
  • krytka: kovová chromovaná
  • záruka: 3 roky

Vaničkový sifon Professional 90 je vhodný pro všechny typy sprchových vaniček (Ø 90 mm), vyjma hlubokých sedacích vaniček Sabina. Doporučujeme zejména k vaničkám Galaxy Pro (Flat). K sifonu je možné dokoupit redukci, která redukuje rozměrové rozdíly mezi sifony RAVAK (průměr 40 mm) a odpadním potrubím (průměr 50 mm).

3 roky záruka
Vaničkový sifon RAVAK Professional 90
SIČ X01309
Tvar Sifony k vaničkám
Barva Chrom lesklý
Materiál Plast/kov
EAN 8595096813129
Délka obalu 14,0 cm
Šířka obalu 12,0 cm
Výška obalu 15,0 cm
Hmotnost 0,480 kg

Výhody série Sifony

Bez sifonu by žádná sprchová vanička nemohla plnit svůj účel odvádět vodu při sprchování. Protože vanička tvoří pevně zabudovanou součást koupelny, vybírejte odtoky jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které skutečně vydrží.

Vaničkové sifony RAVAK Basic, Standard a Professional mají průměr 90 mm a zajišťují odtékání 30 l vody za minutu. To umožňuje jejich použití ve sprchovém koutu i s hydromasážním panelem. Všechny vaničkové sifony do sprchového koutu RAVAK jsou čistitelné zvenčí, což je základním předpokladem jejich použití pro vaničky instalované „napevno“. Sifony Standard a Professional se liší druhem materiálu krytky sifonu. Sifon Professional je vybaven kovovou krytkou, zatímco u sifonu Standard je použit pokovený plast. Tyto sifony doporučujeme pro vaničky Galaxy Pro. Pro hluboké sedací vaničky Sabina nabízíme Sifon Sabina s otvorem pro sifon i přepad o průměru 52 mm. Odtok vody z vaničky je zde ovládán pomocí tzv. ClickClak systému (stlačením sifonu se odtok zastaví a opětovným stlačením se odtok otevře.

Dostatečný objem odtoku
Sifony RAVAK umí odvést minimálně 30 litrů vody za minutu. To znamená, že si poradí i ve sprchovém koutu vybaveném třeba hydromasážním panelem.

Snadno čistitelné
Snadná dostupnost a čistitelnost sifonu je pro váš klid a dlouhodobou jistotu zásadní. Nemusíte tak žít v obavách, že se sifon zanese a bude potřeba složitě shánět instalatéra.

Pro každý model vaniček RAVAK
Sifony RAVAK jsou dostupné ve třech druzích. Zaručují tak, že ke každému modelu vaničky najdete odtok, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Data ke stažení

646 kB

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01309 Sifon RAVAK Profesional 90, chrom 736,00 890,00
X01304 Sifonová redukce 40/50mm 58,00 70,00

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství