Youtube Instagram

Vana XXL

Akrylátová obdélníková vana XXL

Když chcete skutečně velkou vanu. Vana XXL pohodlně usadí jak vysoké postavy, tak i ty drobnější jedince, kteří se mohou pohodlně zapřít o schůdek pod hladinou. Velkorysý a členitý prostor umožní ponoření celého těla od ramen až po kolena.

Záruka

Série Obdélníkové vany

Vany s příběhem

Každá z našich obdélníkových van vám nabídne svůj příběh, motto či myšlenku, ze které model vychází a s ní související přidanou hodnotu. Vyberte si to pravé přesně pro vás. Některé vannabízí ergonomické prolisy pro ruce, odtok umístěný uprostřed pro příjemné koupání ve dvou, originálně tvarovaný vnitřní prostor, aby pohodlně usadil větší i menší postavy a mnoho dalšího...

Kdo si chce ve vaně číst, ocení tvarosloví vany Vanda II. Máte-li pouze malou koupelnu, ale přesto se chcete koupat, máme pro vás vanu Classic o délce 120 cm. Pro lepší pohodlí a komfort si ke každé vaně můžete vybrat unikátní napouštění přepadem.

K většině obdélníkových van nabízíme univerzální vanové zástěny i ergonomické čelní a boční panely. 

Obdélníkové vany RAVAK

Klasika, která nezklame

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení.


Obdélníkové vany RAVAK

Kvalitní materiál

RAVAK používá na výrobu van litý akrylát. Výrobky z něho si dlouhodobě zachovávají požadovaný tvar, nekřiví se ani nepraskají. Mají vysoce lesklý a neporézní povrch, který se snadno čistí a má antibakteriální vlastnosti.


Obdélníkové vany RAVAK

Překvapivá řešení vnitřního prostoru

Akrylátové vany nabízejí takřka neomezené možnosti tvarování. I tradiční obdélníková vana tak může mít překvapivě řešený vnitřní prostor, který nabízí nejrůznější ergonomické prolisy, područky, méně či více kolmý tvar zádové části a bočnic apod. Obdélník zkrátka může skýtat mnohá příjemná překvapení.

Technické informace

  • rozměry: 190 x 95 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 285 l
  • vanová zástěna: NE
  • doplňky: podpora, panel (čelní, boční), panelkit, vanový odtokový komplet
  • záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!

Jedná se o největší vanu z portfolia RAVAK. Vanu XXL nelze doplnit vanovou zástěnou. Integrované, ergonomicky vytvarované područky pod ruce.

10 let zárukaObjem 285 lHmotnost 32 kg
Vana XXL

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
CA91000000 1900 x 950 Vana XXL 190x95 N snowwhite 14 090
CY09009000 Podpora XXL 840,-
CZ091L0A00 Panel A čelní XXL 190 snowwhite 4 090
B20900000N Panelkit XXL čelní 460,-
CZ09190A00 Panel A boční XXL 95 snowwhite 2 140
X01305 Vanový odtok.komplet s přepadem - chrom 790,-
X01377 Vanový odtok.komplet s přepadem ClickClack 790,-

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 2-7 dní.

Data ke stažení

13,4 MB