Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Vana ROSA II PU - PLUS 160x105 P snow white

Akrylátová asymetrická vana Rosa II

Chytrá vana s osvěženým designem. Vana Rosa II je novější model série Rosa z dílny světoznámých návrhářů Design Storz. Kromě jedinečného tvaru disponuje originálně řešeným předním panelem, který umožňuje snazší přístup k vaně. Pohodlné poležení při koupeli je u van Rosa samozřejmostí, ale dohromady se zástěnou představují i široký sprchový kout. Jejich sprchovací část má široké ploché dno a integrované sedátko. Můžete se tak sprchovat pohodlně vestoje kdy šířka horního prostoru v oblasti vašich ramen může být až 105 cm podle konkrétního rozměru vany. Vanu lze opatřit praktickým madlem k pohodlnějšímu vystupování z vany. K vanám Rosa si můžete dokoupit další součásti designově sladěného konceptu Rosa. Vaše koupelna tak může zahrnovat umyvadlo, nábytek, vodovodní baterie, zástěnu a další doplňky, a to vše v jednotném designu vycházejícím z tvaru vany.

Technické informace

  • rozměry: 160 x 105 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: PU Plus
  • objem: 235 l
  • provedení: pravé (P)
  • vanová zástěna: CVSK1, VSK2
  • záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!
  • doplňky: čelní panel, vanový odtokový komplet, madla, vanová stojánková baterie "vodopád" RS 025

Vanu Rosa II lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1. Jako doplňky doporučujeme čelní panel, vanový odtokový komplet, nebo nerezové madlo (pravé). Na vanu navazuje koncept výrobků pro celou koupelnu, který zahrnuje umyvadlo, nábytek, zrcadlo a baterie.

Vany PU Plus patří mezi nejkvalitnější na světě. Princip technologie PU Plus spočívá v nahrazení sklolaminátové vrstvy,která tvoří výztuhu akrylátového výlisku, tvrdou polyuretanovou pěnou. Vyztužení vany je konstrukčně velice tuhé a vykazuje vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Původní cena Cena bez DPH Cena s DPH     
CL210P0000 160x105 cm Vana ROSA II PU - PLUS 160x105 P snowwhite 16 290 6 731 8 145

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.