Youtube Instagram

Vana Freedom W černá

Vana FREEDOM W 1660x800 černá volně stojící

Kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Černý plášť strhává k vaně pozornost, dodává koupelně hloubku, ale zároveň je snadno kombinovatelný se zbytkem vybavení. Design vany Freedom W maximálně propojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení, zatímco širší lem u zdi vám dovolí odložit si vše, co potřebujete, abyste se při koupeli cítili dobře.

Celý popisZáruka

65 990 Kč včetně DPH
Méně než 5 kusů skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
DOPRAVA ZDARMA
MONTÁŽ ZDARMA
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Vanu Freedom W nelze doplnit o vanovou zástěnu. Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra - v černé barvě) a podpora (nožičky) jsou součástí balení. K vaně doporučujeme zvolit i vanové napouštění vodopádem.

10 let zárukaObjem 260 lHmotnost 45 kg
Vana Freedom W černá
SIČ XC00100027
Tvar Volně stojící
Řada Freedom
EAN 8592626055943
Délka obalu 178 cm
Šířka obalu 82 cm
Výška obalu 61 cm
Hmotnost 45 kg

Výhody série

Svoboda je stav mysli

Vykročte do nové dimenze, ve které pravidla určujete vy. Volně stojící vana je dominantou koupelny a stane se nejoblíbenějším místem pro trávení volného času. Pokud umístíte vanu do prostoru, můžete si pro koupel zvolit tu stranu, ze které máte lepší výhled. Neomezujte se. Relaxujte v solitérních vanách RAVAK a užijte si pocit svobody.

Solitérní vana vám bude sloužit desítky let, vyberte si tu, která je vám nejsympatičtější. Nádechem romantiky a výjimečným pohodlím pro partie hrudi, rukou, krku a hlavy vás nadchne vana Ypsilon. Vana Solo moderně kombinuje základní linie obdélníkového dna a oválné horní části tak, aby vyhověla všem milovníkům minimalismu. Pozvolně oblé křivky u vany Freedom O navozují v koupelně uklidňující atmosféru a příjemně objímají tělo. Nedovolí Vám dispozice koupelny umístění vany do prostoru? Nevadí, o svůj luxus nepřijdete. Máme pro Vás vanu Freedom W, jejíž přednosti nejlépe vyniknou, když ji umístíte ke stěně.

 

Volně stojící vany RAVAK

Nová dimenze relaxace

Vyzkoušejte si tentokrát koupel uprostřed prostoru a zažijte novou dimenzi při trávení volného času. Už nebudete chtít chodit ven, vaše koupelna vám bude stačit.


Volně stojící vany RAVAK

Pro společné zážitky

Málokterá vana je tak příhodná pro koupání ve dvou jako samostatně stojící vany. Stejný sklon jejich zádových částí na obou stranách, odtok umístěný uprostřed, aby nikoho neomezoval a možnost umístit vanu kamkoli vám zajistí nezapomenutelné zážitky ve dvou.


Volně stojící vany RAVAK

Domyšlený efekt

Značka RAVAK nabízí pouze výrobky domyšlené do každého detailu. Proto i k této vysoce efektní akrylátové vaně nabízí jako praktický detail baterii zabudovatelnou do podlahy, která s ní tvoří designový celek a činí ji nezávislou na rozvodech vody v koupelně.

Data ke stažení

4,3 MB

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XC00100027 1660 x 800 Vana FREEDOM W 1660x800 černá volně stojící
Doba dodání 3 týdny
54 537 65 990

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství