Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Vana Freedom R

Vana Freedom R - volně stojící akrylátová vana

Svoboda je stav mysli. Vizuálně subtilní vana přirozeně dominuje každému prostoru a zajišťuje výjimečný požitek z lázně. Vykročte do nové dimenze, ve které pravidla určujete vy. Umístěte vanu do prostoru a zvolte si pro koupel tu stranu vany, ze které máte lepší výhled. Ideální pro koupel ve dvou. Neomezujte se. Relaxujte. Přímé linie vany Freedom R jsou vysoce v trendu moderního puristického bydlení. Lehkost jejích tvarů ovlivní i vaši náladu. Kvalitní akrylát, ze kterého je vana vyrobena, poskytuje mnoho praktických výhod. Je pocitově teplejší a pomaleji vychládá, představuje proto komfortní zázemí pro dlouhou relaxační lázeň. Díky menší váze materiálu se s vanou snadněji manipuluje při jejím zabudovávání. Vana Freedom R je svým symetrickým tvarem a dostatečnými rozměry vhodná ke společným koupelím.

Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii).


Technické informace

  • rozměry: 175 x 75 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 345 l
  • provedení: volně stojící
  • vanová zástěna: ne
  • záruka: 10 let
  • vanový odtokový komplet je součástí vany

Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou. Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii). Stavební připravenost naleznete v montážním návodu v záložce Data ke stažení.
Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení.
Pro správnou funkci protizápachové uzávěry vany je nutno vytvoření „kapsy“ pod vanou v prostoru odpadu o rozměrech 300 x 300 mm s hloubkou minimálně 30 mm – viz dokument montážní návod v záložce Data ke stažení.

10 let záruka
Vana Freedom R

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis     
XC00100021 1750 x 750 cm Vana FREEDOM R 1750x750 snowwhite volně stojící
Na objednání

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení