Youtube Instagram Google+

Koupání

Vana Freedom R

Akrylátová volně stojící vana Freedom R

Svoboda je stav mysli. Vizuálně subtilní vana přirozeně dominuje každému prostoru a zajišťuje výjimečný požitek z lázně. Vykročte do nové dimenze, ve které pravidla určujete vy. Umístěte vanu do prostoru a zvolte si pro koupel tu stranu vany, ze které máte lepší výhled. Ideální pro koupel ve dvou. Neomezujte se. Relaxujte. Přímé linie vany Freedom R jsou vysoce v trendu moderního puristického bydlení. Lehkost jejích tvarů ovlivní i vaši náladu. Kvalitní akrylát, ze kterého je vana vyrobena, poskytuje mnoho praktických výhod. Je pocitově teplejší a pomaleji vychládá, představuje proto komfortní zázemí pro dlouhou relaxační lázeň. Díky menší váze materiálu se s vanou snadněji manipuluje při jejím zabudovávání. Vana Freedom R je svým symetrickým tvarem a dostatečnými rozměry vhodná ke společným koupelím.

Série

Svoboda je stav mysli

Vykročte do nové dimenze, ve které pravidla určujete vy. Umístěte vanu do prostoru a zvolte si pro koupel tu stranu, ze které máte lepší výhled. Neomezujte se. Relaxujte v solitérních vanách RAVAK.

Volně stojící vany přirozeně dominují prostoru a zajistí vám kromě pohodlného koupání i nový zážitek při trávení volného času. Zvolte si tvar, který je vám sympatičtější, buď oválné přirozené a pozvolné křivky (Freedom O) nebo ostře definované přímé linie (Freedom R). Umístěte vanu tam, kde vytvoří největší efekt, a užijte si novou dimenzi koupání.

Volně stojící vany RAVAK

Nová dimenze relaxace

Vyzkoušejte si tentokrát koupel uprostřed prostoru a zažijte novou dimenzi při trávení volného času. Už nebudete chtít chodit ven, vaše koupelna vám bude stačit.


Volně stojící vany RAVAK

Pro společné zážitky

Málokterá vana je tak příhodná pro koupání ve dvou jako samostatně stojící vany. Stejný sklon jejich zádových částí na obou stranách, odtok umístěný uprostřed, aby nikoho neomezoval a možnost umístit vanu kamkoli vám zajistí nezapomenutelné zážitky ve dvou.


Volně stojící vany RAVAK

Domyšlený efekt

Značka RAVAK nabízí pouze výrobky domyšlené do každého detailu. Proto i k této vysoce efektní akrylátové vaně nabízí jako praktický detail baterii zabudovatelnou do podlahy, která s ní tvoří designový celek a činí ji nezávislou na rozvodech vody v koupelně.

Technické informace

  • rozměry: 175 x 75 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 345 l
  • provedení: volně stojící
  • vanová zástěna: ne
  • hydromasážní systém: ne
  • Chromoterapie H2O Color: ne
  • doplňky: vodní zápachová uzávěra

Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou. Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii). Nožičky, přepad a pileta jsou součástí balení. Vodní zápachovou uzávěru je nutno dokoupit. K vaně nabízíme i volně stojící baterii FM 081.00 zabudovatelnou do podlahy.

Vana Freedom R

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XC00100021 Vana FREEDOM R 1750x750 snowwhite volně stojící 37 933,88 45 900,00 e-shop
X070079 Baterie vanová do podlahy FM 081.00 15 694,21 18 990,00 e-shop
X01500 Vodní zápachová uzávěra 95,12 115,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 6 týdnů.

Data ke stažení