Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umývátko Classic 400

Umývátko Classic 400

Účelné a krásné. Nejlépe se uplatní v toaletních místnostech a v ultra malých koupelnách, kde může být umístěno i do rohu.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Montáž na zeď pomocí konzolí nebo se skříňkou SD 400 Classic. Samostatně pověsit na zeď nelze. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) je součástí dodávky.

Umývátko Classic 400

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJD01140000 Umývátko Classic 400 white s otvory 1 768,60 2 140,00 e-shop
B14000100P Konzole k umývátku CLASSIC 400 1 314,05 1 590,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...