Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Umývátko Classic 400

Umývátko Classic 400

Účelné a krásné. Nejlépe se uplatní v toaletních místnostech a v ultra malých koupelnách, kde může být umístěno i do rohu.


Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Umývátko Classic 400 není vybaveno přepadem, proto je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu a stojánkovou baterii. Nelze ho instalovat na zeď samostatně, pouze pomocí sady kovových chromovaných konzolí nebo se skříňkou pod umývátko SD 400 Classic. Levou nebo pravou variantu získáte otočením výrobku o 180° (dle umístění baterie). Lze umístit i do rohu. Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s dalšími výrobky konceptu Classic (umyvadlovou baterií, nábytkem Classic), a ostatními výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) je součástí dodávky konzolí.

5 let zárukaKoncepty
Umývátko Classic 400

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
XJD01140000 400 x 220 Umývátko Classic 400 white s otvory 2 390
B14000100P Konzole k umývátku CLASSIC 400 1 640
X01439 Umyvadlová pileta pevná chrom 445,-
X01371 Umyvadlový sifon chrom 1 990
X01436 Umyvadlový sifon U trubkový 455,-

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

18,5 MB