Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Umyvadlová podomítková baterie Chrome

Umyvadlová podomítková baterie

CR 019.00CR.O1 / CR 019.20BL.O1
Umyvadlová páková baterie s podomítkovou instalací pomocí R-boxu, který je součástí baterie. Nechává více prostoru na umyvadle, které se tak i snadněji udržuje. Vyvážený moderní design baterií Chrome ideálně ladí se stylem celého stejnojmenného konceptu, ale skvěle vypadá i v každé moderní koupelně. Vyberete si baterie v tradičním chromovém nebo v trendy černém provedení.


Série Chrome

Nadčasovost, která prozáří den

Krása lesklého nebo černého kovu a uklidňující šum vody. To jsou baterie Chrome. Geometrie oválu a rovné plochy, kterou jim dodalo úspěšné studio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastů, ke které se budete vracet. Baterie jsou součástí konceptu, který je tak promyšlený a komplexní, že získal nominaci na Czech Grand Design. Díky svým tvarům se hodí pro jakoukoliv koupelnu.

Vodovodní baterie Chrome

Komplexní sortiment

Nabídka zahrnuje nejen umyvadlové, ale také bidetové, vanové, sprchové, dřezové a pro instalační těleso R-box i podomítkové baterie.


Vodovodní baterie Chrome

Jedinečnost

Autorský design dodalo bateriím Chrome uznávané studio Nosal Design, které bylo za koupelnový koncept, včetně baterií, nominováno na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnost baterií je výrazná například u vanových modelů Chrome, které nabízejí výklopné ramínko. Při nepoužívání působí jako kompaktní šperk zdobící koupelnu, při vyklopení ramínka umožňují jednoduše napouštět vanu.


Vodovodní baterie Chrome

Sladěné příslušenství

K vodovodním bateriím Chrome náleží i široký výběr příslušenství Chromekoupelnové doplňky Chrome, kde přidanou hodnotou k jejich kvalitě je i dokonale sladěný design.

Technické informace

 • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
 • délka výtokového ramínka: 230 mm
 • barevné provedení:
  • CR chrome - chrom lesklý
  • BL black - černá
 • provedení: R-box součástí balení
 • záruka na baterii: 5 let
 • vhodná: k umyvadlům na desku
 • doplňky k dokoupení: koupelnové doplňky Chrome

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Základní těleso R-box pro podomítkovou instalaci této baterie je součástí baterie. R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

5 let zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (vodovodní baterie)SoftMove
Umyvadlová podomítková baterie Chrome

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070093 CR 019.00CR.O1 Umyvadlová podomítková baterie, s tělesem, chrom 6 990
X070430 CR 019.20BL.O1 Umyvadlová podomítková baterie s R-boxem, černá 8 090

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.