Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Rosa Comfort nábytkové

Umyvadlo Rosa Comfort nábytkové

Je určeno ke kombinování s koupelnovým nábytkem Rosa, spolu s kterým vytváří zázemí pro všechno potřebné koupelnové vybavení.

Série Rosa

Sázka na jistotu

Umyvadla ze série Rosa vznikla jako stylová odpověď na stejnojmenné a zákaznicky nejúspěšnější vany značky RAVAK. Oblé tvary umyvadel jsou příjemné při používání a zároveň poskytují dostatek odkládacích ploch. Rosa vytváří nosný koupelnový koncept pro jakoukoli koupelnu, a tak i umyvadla jsou připravena pro různé typy prostorů. Hodí se do rohu, ale i doprostřed stěny a díky propracované nabídce souvisejících skříněk představují ideální útočiště pro všechny vaše koupelnové potřeby.

Umyvadla Rosa

Komplexní nabídka

Umyvadla Rosa nabízíme v několika rozměrových variantách a s různými možnostmi instalace – buď samostatně, nebo s koupelnovou skříňkou.


Umyvadla Rosa

Levá i pravá varianta

Koupelnový koncept Rosa, a tím i tato umyvadla, jsou založena na principu asymetrie. Jádro konceptu tvoří chytrá asymetrická vana, na kterou umyvadla svým tvarem reagují. Pro dosažení maximální souhry funkcí i umyvadla, stejně jako vany, nabízíme v levé nebo pravé variantě. Vyberte si podle uspořádání vaší koupelny.


Umyvadla Rosa

Dostatek odkládacích ploch

Umyvadla Rosa jsme promysleli tak, aby nabízela příjemně velký mycí prostor, ale zároveň i dostatečně velkou odkladovou plochu. Snadno tak na ně umístíte vše potřebné a to ostatní elegantně uklidíte do designově sladěné skříňky.

Technické informace

  • rozměry (šxh): 78 x 55 cm
  • materiál: kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • přepad: ano, možnost skrytého přepadu
  • otvor pro stojánkovou baterii: 35 mm
  • skříňka pod umyvadlo: ano
  • doplňky: umyvadlové pilety, sifony, vodovodní baterie, skříňka, zrcadlo

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa (skříňkou pod umyvadlo SDU Rosa Comfort, stojánkovou baterií Rosa, zrcadlem M 780 a dalším koupelnovým nábytkem a příslušenstvím RAVAK. Umyvadlo lze doplnit skříňkou pod umyvadlo nebo instalovat na zeď. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky. Umyvadlo Rosa Comfort nábytkové je dodáváno bez hrazdy.

Umyvadlo Rosa Comfort nábytkové

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJ8L11N0000 780 x 550 Umyvadlo Rosa Comfort L white s otvory N 5 115,70 6 190,00 e-shop
XJ8P11N0000 Umyvadlo Rosa Comfort R white s otvory N 5 115,70 6 190,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení

19,3 MB