Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Ring 800

Umyvadlo Ring

Ideální přítel pro každý den. Hravě nekomplikované a účelné tvary využívají horizontální orientaci k zajištění maximálního prostoru pro ruce. Umyvadlo není určeno k samostatné instalaci, ale k použití s prakticky řešenou skříňkou, která pojme velké množství koupelnového vybavení.

Série Ring

Hravě do každého dne

Přátelský oválný vnitřní tvar umyvadla vám pokaždé při používání vylepší náladu. Zaoblené hrany umyvadel Ring designově ladí se stejnojmennou skříňkou, ke které jsou určena, protože nejsou přizpůsobena pro samostatné použití.

Umyvadla Ring

Nový tvar

Umyvadla Ring se nesou na vlně nejnovějšího trendu horizontálních linií, které se táhnou po stěnách koupelny a vnitřní prostor nechávají vzdušný a volný. Podélná orientace nahrává i komfortu při mytí, kdy mají paže včetně loktů na šířku dost prostoru.


Umyvadla Ring

Dokonalé souznění

Umyvadlo Ring není přizpůsobeno pro samostatnou montáž na zeď, ale o to víc ladí se stejnojmennou skříňkou. Její zaoblené hrany, stejně zpracované jako u umyvadla, podtrhují dojem kompaktního celku, který ale nepůsobí robustně, právě naopak. Jeho tvary jsou dynamické a jednoduché.


Umyvadla Ring

Jednoduchost výběru

Umyvadlo Ring vás nezatíží složitým rozhodováním s čím ho sladit. Je designově dokonale propojené se skříňkou a spolu tvoří univerzální celek použitelný v koupelně jakéhokoli stylu.

Technické informace

  • rozměry (šxh): 80 x 38 cm
  • materiál: kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice
  • přepad: ne
  • otvor pro stojánkovou baterii: 35 mm
  • skříňka pod umyvadlo: ano
  • doplňky: umyvadlové pilety, sifony, vodovodní baterie, skříňka, zrcadlo
Umyvadlo Ring 800

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJK01180000 800 x 380 Umyvadlo Ring 800 white s otvory 3 793,39 4 590,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...