Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Ring 1000

Umyvadlo Ring 1000

Ideální přítel pro každý den. Hravě nekomplikované a účelné tvary využívají horizontální orientaci k zajištění maximálního prostoru pro ruce. Umyvadlo není určeno k samostatné instalaci, ale k použití s prakticky řešenou skříňkou, která pojme velké množství koupelnového vybavení.


Série Ring

Hravě do každého dne

Přátelský oválný vnitřní tvar umyvadla vám pokaždé při používání vylepší náladu. Zaoblené hrany umyvadel Ring designově ladí se stejnojmennou skříňkou, ke které jsou určena, protože nejsou přizpůsobena pro samostatné použití.

Umyvadla Ring

Nový tvar

Umyvadla Ring se nesou na vlně nejnovějšího trendu horizontálních linií, které se táhnou po stěnách koupelny a vnitřní prostor nechávají vzdušný a volný. Podélná orientace nahrává i komfortu při mytí, kdy mají paže včetně loktů na šířku dost prostoru.


Umyvadla Ring

Dokonalé souznění

Umyvadlo Ring není přizpůsobeno pro samostatnou montáž na zeď, ale o to víc ladí se stejnojmennou skříňkou. Její zaoblené hrany, stejně zpracované jako u umyvadla, podtrhují dojem kompaktního celku, který ale nepůsobí robustně, právě naopak. Jeho tvary jsou dynamické a jednoduché.


Umyvadla Ring

Jednoduchost výběru

Umyvadlo Ring vás nezatíží složitým rozhodováním s čím ho sladit. Je designově dokonale propojené se skříňkou a spolu tvoří univerzální celek použitelný v koupelně jakéhokoli stylu.

Technické informace

Umyvadlo Ring 1000 není vybaveno přepadem, proto je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu a stojánkovou baterii. Nelze ho instalovat na zeď samostatně, pouze se skříňkou pod umyvadlo SD 1000 Ring. Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s dalšími výrobky řady Ring (zrcadlem 1000 Ring, vysokou skříňkou SB Ring), vodovodní baterií a ostatními výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) je součástí dodávky.

5 let zárukaImpregnace proti vlhkosti
Umyvadlo Ring 1000

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
XJK01110000 1000 x 380 Umyvadlo Ring 1000 white s otvory 4 690
X01439 Umyvadlová pileta pevná chrom 430,-
X01371 Umyvadlový sifon chrom 1 890
X01436 Umyvadlový sifon U trubkový chrom 440,-
X01612 Umyvadlový sifon nábytkový 325,-

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

3,7 MB

Volitelné doplňky