Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Natural Duo

Umyvadlo Natural Duo

Solitér mezi umyvadly, který dá společnému užívání koupelny nový rozměr. Spojená mycí plocha se skvěle udržuje v čistotě a k vypouštění umyvadla stačí jeden odtok.

Série Natural

Nestrhávají pozornost - prostě slouží!

Umyvadla Natural určená na desku nebo ke kombinaci se skříňkou pod umyvadlo Natural. Lze ho instalovat také přímo na zeď. Sluší každé koupelně, kde jednotlivé předměty neexhibují, ale společně vytvářejí praktický a vkusný celek. Typ Natural Duo dodává nový rozměr společnému užívání koupelny. 

Umyvadla Natural

Rozměry pro každou koupelnu

Velikostmi od šířky 50 cm, přes 80 cm až po dvojumyvadlo v šířce 120 cm plní umyvadla Natural potřeby většiny koupelen. Svou podélnou orientací navíc vycházejí vstříc přirozenému pohybu rukou i prostoru koupelny.


Umyvadla Natural

Jedinečné řešení dvojumyvadla

Model Natural Duo postrádá obvyklé dělení na dvě mycí plochy, čímž vznikl extra velký vnitřní prostor i potřebná odkládací plocha. Spojený prostor se skvěle udržuje v čistotě a pro vypouštění stačí jeden odtok. Umyvadla Natural jsou nabízena v provedení bez přepadu, proto je potřeba použít pevnou piletu.


Umyvadla Natural

Progresivní materiál

Umyvadla Natural jsou vyrobena z litého mramoru. Ten si zachovává přednosti přírodního originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Litý mramor umožňuje dokonale ztvárnit design výrobku a nedává prostor nepřesnostem. Umyvadla tak mají jasně definované, dokonale hladké a rovné hrany, jsou vysoce lesklá a příjemná na dotek, snadno se udržují, jsou neporézní, houževnatá a pevná.

Technické informace

Umyvadlo Natural Duo není vybaveno přepadem, proto je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu a stojánkovou baterii. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) je součástí dodávky. Montáž umyvadla se provádí přímo na zeď, na desku nebo v kombinaci se skříňkou pod umyvadlo Natural 1200.

Umyvadlo Natural Duo

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJO01212000 umyvadlo Natural Duo 1200 white bez přepadu s otvorem 9 578,51 11 590,00
X01439 Umyvadlová pileta pevná chrom 367,77 445,00
X01436 Umyvadlový sifon U trubkový chrom 376,03 455,00
X01371 Umyvadlový sifon chrom 1 644,63 1 990,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

4,8 MB