Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Moon 1

umyvadlo MOON 1 white bez přepadu

Autorské umyvadlo vyrobené z litého mramoru inspirované základním geometrickým tvarem kruhu. V koupelně ideálně vyvažuje strohost ostatních pravoúhlých prvků, jako jsou obklady, sprchový kout nebo nábytek. Vhodné k usazení na desku.

Ocenění pro umyvadla Moon:
Ocenění pro umyvadla Moon

Celý popis

4 290 Kč včetně DPH
Méně než 5 kusů skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Montáž umyvadla se provádí na desku pod umyvadlo, nelze samostatně pověsit na zeď. Umyvadlo je bez přepadu a je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu.

5 let záruka
Umyvadlo Moon 1
SIČ XJN01300000
Řada Moon
Materiál Umyvadla z litého mramoru na desku
EAN 8595096883528
Délka obalu 42 cm
Šířka obalu 14 cm
Výška obalu 42 cm
Hmotnost 7 kg

Výhody série Moon

Nejpřirozenější řešení pro každou koupelnu

Sada umyvadel na desku vyrobených z litého mramoru, která vycházejí z elementárního geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací. Díky nekomplikovanému výrazu a pocitové lehkosti se hodí do všech současných interiérů.

Umyvadla Moon

Kruhový tvar

Umyvadla Moon v koupelně ideálně vyvažují strohost ostatních pravoúhlých prvků jako jsou obklady, sprchové kouty nebo nábytek. Kruh v interiéru působí jako element, který vyvolává klid a příjemný pocit. Díky svému materiálovému odlehčení umyvadla Moon zároveň respektují současný trend subtilních forem.


Umyvadla Moon

Sada možností pro každého

Umyvadla Moon autor rozpracoval do celé sady pěti výrobků, z nichž každý plní jiný hlavní požadavek. Základní kruhové umyvadlo je efektní ve své jednoduchosti a praktické pro každodenní použití. Oválný model poskytuje ještě širší mycí prostor, případně i odkládací plochu. Seříznutý model kruhového tvaru lze přisadit i ke stěně. Umyvadlo nepravidelného kruhového tvaru už se blíží více uměleckému artefaktu, který však nepostrádá na účelnosti.


Umyvadla Moon

Progresivní materiál

Umyvadla Moon jsou vyrobena z litého mramoru. Ten si zachovává přednosti přírodního originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Litý mramor umožňuje dokonale ztvárnit design výrobku a nedává prostor nepřesnostem. Umyvadla tak mají jasně definované, dokonale hladké a rovné hrany, jsou vysoce lesklá a příjemná na dotek, snadno se udržují, jsou neporézní, houževnatá a pevná.

Ocenění pro umyvadla Moon:
Ocenění pro umyvadla Moon
Podívejte se na animaci umyvadel Moon.

Data ke stažení

7,5 MB

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJN01300000 400 x 400 x 120 umyvadlo MOON 1 white bez přepadu 3 545 4 290
X01439 Umyvadlová pileta pevná chrom 397,00 480,00
X01371 Umyvadlový sifon chrom 1 727 2 090

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství