Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Evolution

Umyvadlo Evolution

Harmonie ladných jakoby tekoucích linií po výrazném předním lemu umyvadla. Jeho originální tvar designově odkazuje na stejnojmennou vanu.

Série Evolution

Příval energie

Umyvadlo Evolution vás nenechá nikdy lhostejnými. Jeho oblý „tekoucí“ tvar kolem sebe šíří atmosféru pozitivních emocí a představuje žádoucí kontrast výsledné lehkosti a výrazného těla. Celek působí lehce a harmonicky.

Umyvadla Evolution

Originální tvar

Umyvadlo Evolution na sebe strhává pozornost svým neobvyklým tvarem předního lemu, který navazuje na koupelnovou skříňku a harmonicky ladí i s vanou Evolution. Může být ale použito i samostatně.


Umyvadla Evolution

Oceněný design

Design tohoto umyvadla pochází z dílny renomovaného českého studia Nosal Design.


Umyvadla Evolution

Součást konceptu

Umyvadla Evolution se dvěma typy skříněk navazují na stejně ztvárněnou vanu a dohromady vytváří výjimečně originální koupelnu.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Evolution (skříňkou pod umyvadlo SD Evolution s hrazdou nebo SDS Evolution se zásuvkou, stojánkovou baterií RAVAK, zrcadlem Evolution) a dalším příslušenstvím RAVAK. Umyvadlo Evolution lze doplnit skříňkou pod umyvadlo Evolution nebo instalovat na zeď. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky. Součástí balení umyvadla bez (viditelného) přepadu je i umyvadlový set se skrytým přepadem v chromovaném provedení.

Umyvadlo se skrytým přepadem lze osadit pouze umyvadlovou stojánkovou baterií s výpustí.

Umyvadlo Evolution

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJE01100000 700 x 550 Umyvadlo Evolution s přepadem 5 983,47 7 240,00 e-shop
XJE01200000 Umyvadlo Evolution se skrytým přepadem 7 099,17 8 590,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...