Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Classic 800

Umyvadlo Classic 800

Účelné a krásné. Velká odkládací plocha po jedné straně nabízí maximum prostoru. Svým klasickým tvarem se hodí do každé moderní koupelny, kde se uplatní nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Classic (skříňkou pod umyvadlo SD Classic 800, stojánkovou baterií RAVAK, zrcadlem Classic 800) a dalším koupelnovým nábytkem Classic a příslušenstvím RAVAK. skříňku pod umyvadlo volte vždy ve shodné stranové variantě jako umyvadlo, např. umyvadlo Classic 800 L + skříňka SD Classic 800 L. Umyvadlo lze doplnit skříňkou pod umyvadlo nebo instalovat na zeď. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Umyvadlo Classic 800

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJDL1180000 800 x 490 umyvadlo Classic 800 L white s otvory 5 157,02 6 240,00 e-shop
XJDP1180000 umyvadlo Classic 800 P white s otvory 5 157,02 6 240,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení