Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Classic 600

Umyvadlo Classic 600

Účelné a krásné. Svým klasickým tvarem se hodí do každé moderní koupelny, kde se uplatní nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Classic (skříňkou pod umyvadlo SD Classic 600, stojánkovou baterií RAVAK, zrcadlem Classic 600) a dalším koupelnovým nábytkem Classic a příslušenstvím RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Umyvadlo Classic 600

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJD01160000 600 x 490 umyvadlo Classic 600 white s otvory 4 206,61 5 090,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení