Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo BeHappy

Umyvadlo BeHappy

Chytře vyřešené. Umístěte jej nad vanu a získáte další potřebný prostor v malé koupelně. Umožňuje i samostatné umístění. Vytvořené v synergii s vanou ze stejnojmenného konceptu.

Série BeHappy

Chytře vyřešené

I malá koupelna vám může poskytnout dostatek prostoru k využití. Této myšlence se podřídilo i umyvadlo BeHappy, a proto jej lze snadno instalovat nejen do rohu koupelny, ale i nad stejnojmennou vanu do oblasti nohou.

Umyvadla BeHappy

Součást konceptu

K umyvadlu BeHappy doporučujeme vybrat i vanu, teprve tak vznikne požadovaná synergie. Koncept BeHappy II je postaven na myšlence vrstvení nad sebe, kdy umyvadlo lze zavěsit do rohu nad vanu, aniž by k ní jakkoli omezilo přístup.


Umyvadla BeHappy

Autorský design

Umyvadlo i vana vznikly ve studiu Nosal Design, které je známé svým praktickým a hlavně inovativním designem. Umyvadlo BeHappy je toho nejlepším příkladem.


Umyvadla BeHappy

Pohodlné používání

Tvar umyvadla do malých prostor designer promyslel tak, aby umožnilo pohodlné umytí, ale aby zbytečně nezabralo ani centimetr cenného místa.

Technické informace

  • rozměry (šxh): 57 x 50 cm
  • materiál: kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • přepad: ano
  • otvor pro stojánkovou baterii: 35 mm
  • skříňka pod umyvadlo: ne
  • záruka: 5 let
  • doplňky: umyvadlová pileta nízká a sifony

Umyvadlo BeHappy je dodáváno s přepadem. Instaluje se na zeď do rohu nebo nad vanu BeHappy, kde představuje unikátní řešení úspory místa při zachování veškerého pohodlí při jeho používání. Pravá nebo levá varianta umyvadla je dána delší stranou, resp. rohem, do kterého umyvadlo umístíte. Baterie musí být vždy proti vám. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy (vanou BeHappy, stojánkovou baterií RAVAK a dalšími výrobky RAVAK). Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Umyvadlo BeHappy

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJAL1100000 570 x 550 umyvadlo BeHappy L white s otvory
* Do vyprodání zásob.
4 206,61 5 090,00
XJAP1100000 umyvadlo BeHappy R white s otvory
* Do vyprodání zásob.
4 206,61 5 090,00
X01437 Umyvadlová pileta ClickClack nízká chrom 367,77 445,00
X01436 Umyvadlový sifon U trubkový chrom 376,03 455,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.