Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Keramická umyvadla Yard

Umývání rukou jako návštěva galerie

Yard, v překladu 'dvorek', vyjadřuje ohraničené místo, které je moje, kde chci mít pořádek, a ještě je tam dost prostoru na hraní.

Umyvadla Yard

 

Kolekce pěti keramických umyvadel Yard má také své 'dvorky' - snížené odkládací plochy ve své zadní části. Díky nim, poskytují tato nástěnná umyvadla stejný komfort jako umyvadla na desku - dostatečný odkládací prostor. Navíc přirozeně vynikají jako charismatický solitér.

Umyvadla Yard

Levitující design

Designéři Vrtiška & Žák vykroužili dokonale minimalistické umyvadlo s odkládací plochou, sníženou pod jeho okraj a upevňovací konzolí, povýšenou na designový originál.

Umyvadlo nepotřebuje žádný nábytek, umísťuje se na zmíněnou konzoli, která vizuálně podporuje lehký výraz celé instalace.

Umyvadla Yard

Vše při ruce, nikoli na očích

Za elegantním tělem umyvadla skrytá odkládací plocha poskytuje dostatečný prostor na odložení předmětů denní potřeby.
Kartáčky, dávkovače a další drobnosti tak lehce zanikají a neruší estetický dojem z koupelny. Odložené věci navíc nikdy nepadají do umyvadla.


Umyvadla Yard

Vyladěný, aby ladil

V kolekci Yard se harmonicky prolínají oblé a rovné tvary.
Je tedy možné umyvadlo citlivě zasadit do interiéru víceméně libovolného stylu s vědomím, že Yard bude s ostatním vybavením koupelny ladit.


Umyvadla Yard

Vyberte si tvar, velikost i barvu

Potřebujete rovnou nebo rohovou variantu? Vyberte si z různých tvarů i velikostí.

Ty lze navíc kombinovat s konzolí v bílém, černém nebo nerez provedení. Kouzlo elegance přináší sladění konzole, baterie, sifonu a pilety do jednoho tónu.