Youtube Instagram Google+

Baterie a doplňky

Termostatická sprchová nástěnná baterie Termo 200

Termostatická sprchová nástěnná baterie 150 mm

TE 072.00 Pro stálou teplotu vody ve sprše. Okamžitě vyrovnává výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že ze sprchy vždy poteče voda tak teplá, jak si jí nastavíte. Kdo jednou vyzkouší termostatickou baterii, už u ní zůstane.

Série Termo

Už nikdy jinak

Už žádné zdlouhavé míchání teplé a studené, konec s nepříjemnými pocity z ledové nebo naopak moc horké vody hned ze začátku sprchování nebo z kolísání teploty během koupele. Termostatická baterie dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že vám vždy poteče voda tak teplá, jak si jí nastavíte, a to takřka okamžitě poté, co otočíte kohoutkem.

Termostatické baterie

Bezpečná i pro děti

Blokační tlačítko na hlavici termostatu zabraňuje samovolnému spuštění teplejší vody než je 38° C. Manipulace s blokačním tlačítkem je pro děti motoricky náročná, proto vylučuje riziko opaření.


Termostatické baterie

Úspora vody a energie

Požadovaná teplota je nastavena automaticky a maximálně rychle. Termostat tak účinně omezuje množství zbytečně spotřebované vody, než se manuálně nastaví požadovaná teplota.


Termostatické baterie

Zabránění nechtěné změně teploty vody

Termostatická baterie nemá páku, ale speciální ovládací hlavice zabezpečené proti nechtěnému pohybu. Takže se vám již nemůže stát, že při sprchování nechtěně strčíte do páky a začne vám téct horká či studená voda. Změna teploty nad 38°C je kdykoli a velmi jednoduše možná stlačením blokačního tlačítka.

Technické informace

  • rozteč baterie: 150 mm
  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická; termostatická pro regulaci teploty vody
  • průtok (při 0,3 MPa): 24,28 l/min
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodné: ke všem sprchovým koutům Ravak a jiným – pro stálou teplotu ve sprše

Termostatickou sprchovou baterii lze kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
Doporučujeme protočení ovladače teploty do maximálních poloh čas od času (v závislosti na tvrdosti vody), aby nedocházelo k usazování vodního kamene.

Termostatická sprchová nástěnná baterie Termo 200

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X070051 Sprchová termostatická nástěnná baterie, 150 mm bez setu TE 072.00/150 3 760,33 4 550,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

25,3 MB