Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Termostatická sprchová nástěnná baterie 10°

TD 033.00/150 Termostatická sprchová nástěnná 10°

TD 033.00/150
Pro stálou teplotu vody. Okamžitě vyrovnává výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že vždy poteče voda tak teplá, jak si jí nastavíte. Kdo jednou vyzkouší termostatickou baterii, už u ní zůstane.

Podívejte se na produktové video.

Celý popis

5 690 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaKonceptyRozteč 150mmRavak Cleaner ChromeStálá teplotaFastReactionOchrana před opařenímCoolFeelÚsporaKovové provedení
Termostatická sprchová nástěnná baterie 10°
SIČ X070102
Typ baterie Sprchové termostatické
Řada 10°
Barva Lesklý chrom
Napojení Nástěnná - rozteč 150 mm
EAN 8592626022648
Délka obalu 34 cm
Šířka obalu 18 cm
Výška obalu 6,5 cm
Hmotnost 2,707 kg

Výhody série Termo

Už nikdy jinak

Už žádné zdlouhavé míchání teplé a studené, konec s nepříjemnými pocity z ledové nebo naopak moc horké vody hned ze začátku sprchování nebo z kolísání teploty během koupele. Termostatická baterie dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku a teploty vody v potrubí, a tím zajistí, že vám voda vždy poteče tak teplá, jak si jí nastavíte, a to v co nejkratší možné době poté, co otočíte kohoutkem.

Termostatické baterie

Bezpečná i pro děti

Bezpečnostní tlačítko na ovladači termostatu zabraňuje samovolnému spuštění teplejší vody než je 38°C. Manipulace s blokačním tlačítkem je pro malé děti motoricky náročná, proto vylučuje riziko opaření.


Termostatické baterie

Úspora vody a energie

Požadovaná teplota je nastavena automaticky a maximálně rychle. Termostat tak účinně omezuje množství zbytečně spotřebované vody, než se manuálně nastaví požadovaná teplota.


Termostatické baterie

Zabránění nechtěné změně teploty vody

Termostatická baterie nemá páku, ale speciální ovládací hlavice zabezpečené proti nechtěnému pohybu. Již se vám nemůže stát, že při sprchování nechtěně strčíte do páky a začne vám téct horká či studená voda. Změna teploty nad 38° C je kdykoli a velmi jednoduše možná stlačením blokačního tlačítka.

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X070102 TD 033.00/150 Termostatická sprchová nástěnná 10° 4 702 5 690

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství