Youtube Instagram Google+

RAVAK Inspirativní koupelny

Technologie a materiály RAVAK

Spojení dlouholetých zkušeností v oboru, nejnovějších technologií a prvotřídních materiálů zaručuje kvalitu RAVAK.

V roce 2008 jsme otevřeli unikátní provoz – galvanovnu ve výrobním areálu naší společnosti v Příbrami. Odtud pro vás upravujeme naše výrobky a sami tak od začátku do konce výrobního procesu hlídáme jejich jakost. Za pomoci galvanické a lakovací linky provádíme všechny povrchové úpravy.

 

Nanášení nejtvrdší povrchové úpravy satin na hliníkové konstrukce sprchových koutů.

Ekologické, elektrostatické nanášení práškové barvy na hliníkové konstrukce sprchových koutů.

Lisování akrylátového výlisku budoucích van, pomocí novodobého svislého ohřevu.

RAVAK AntiCalc® je revoluční technologie, která na povrchu skla vytváří neviditelný ochranný štít odpuzující vodu a zamezující znehodnocení skla vodním kamenem. Údržba skla je pak mnohem jednodušší.

Jedná se o způsob vyztužení akrylátových výlisků polyuretanovou pryskyřicí plněnou skelným vláknem. Poměr těchto složek a množství nástřiku je řízeno počítačem pro každou vanu individuálně. Výhodou laminátu je vysoká pevnost a tuhost výrobku.

Unikátní technologie vyztužení van polyuretanovou pěnou, vyvinutá firmou RAVAK. Trojnásobný nástřik polyuretanové pěny dodává vanám PU Plus jedinečnou tuhost a vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Vany jsou vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Korpusy nábytku RAVAK jsou ošetřeny kvalitní hloubkovou impregnací proti extrémní vlhkosti. Dvířka jsou opatřena dvěma vrstvami základního laku a pokryta tvrdou bílou polyuretanovou barvou s vysokým leskem s možností přebroušení škrábanců. Nábytek je vyvíjen v návaznosti na jednotlivé typy umyvadel a van, proto dohromady vytváří estetický, ale i funkční celek.

Jedinečným materiálem pro výrobu sprchových vaniček a umyvadel je kompozitní materiál na bázi rozemletého dolomitu, který vyniká praktickými i estetickými vlastnostmi. Předností výrobků jako jsou například sprchové vaničky Galaxy Pro nebo veškerá umyvadla RAVAK je tvarová variabilita, pevnost, precizně konturované hrany a rovné plochy.