Youtube Instagram

Sprchování

Sprchové dveře Blix BLDP3

Sprchové dveře Blix BLDP3

Praktický posuvný systém zajistí příjemně široký vstup do sprchového koutu a dveře nezasahují do prostoru koupelny. Voda po sprchování nestéká mimo sprchovací prostor.

Poslední kus!


Série Blix

Praktický a líbivý

Sprchový kout Blix představuje to nejlepší v poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Jeho poctivé zpracování a moderní design jsou dosažitelné pro každého běžného zákazníka a vždy přináší spoustu praktických výhod. Výrobky řady Blix jsou nabízeny ve třech povrchových úpravách - lesklý hliník, bílá a satin. Můžete si tak vybrat provedení, které se bude nejlépe hodit k vzhledu Vaší koupelny. Výplň je z kaleného bezpečnostního skla bez dekoru (transparent) nebo s dekorem Grape či Grafit pro větší soukromí. Díky nastavovacím profilům BLNPS lze sprchové kouty i dveře rozšiřovat z každé strany až o 4 cm (mimo BLDP4, BLDP3, BLDZ2 a BLPSZ).

Sprchové kouty a dveře Blix

Příjemná obsluha

Posuvný systém sprchového koutu Blix je velmi tichý a spolehlivý, neboť je ve spodní části opatřen mechanismem SilentRun, který zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů. Představuje tak doživotní slib bezporuchového a tichého chodu vašeho sprchového koutu.


Sprchové kouty a dveře Blix

Jednoduché čištění

Jemným stlačením vypínacího mechanismu ve spodní části posuvných dveří je možné dveřní křídlo odklonit a případně i celé vyjmout. Nezůstávají tak žádná nedostupná místa, která by se nedala lehce vyčistit.


Sprchové kouty a dveře Blix

Pro všechny životní etapy

Až dva metry široké sprchové dveře vhodné třeba i pro společné sprchování dvou zamilovaných, čtvrkruhové sprchové kouty, které poslouží hlavně v menších koupelnách, ale i kout se sníženou výškou vhodný ke kombinaci s hlubokou sedací vaničkou.

Technické informace

  • rozměry: 90 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/R)
  • barevné provedení: rám - lesklý Alubright; madla v provedení chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 5 mm; Transparent
  • výška výrobku: 190 cm
  • záruka: 5 let

Sprchové dveře BLDP3 je možné instalovat pouze do niky, nelze kombinovat s pevnou stěnou. Montuje se do obložené niky na vaničky RAVAK Aneta, AngelaPerseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. K tomuto výrobku nelze použít nastavovací profil BLNPS. 

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

5 let zárukaTloušťka skla 5 mmOchrana skla AntiCalcTichý chod SilentRunL/R varianta 180°
Sprchové dveře Blix BLDP3

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X00H70C00Z1 BLDP3-90 bright alu+Transparent 8 390

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

16 MB