Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka SB 300 Ring

Skříňka SB 300 Ring

Vysoká koupelnová skříňka má dvojnásobně velký prostor pro ukládání, kromě vnitřku skříňky se dají využít i její dvířka. Hodí se všude. Hravě jednoduchý současný look s detailem v podobě zaoblených hran.


Série Ring

Současný a hravě jednoduchý

Set nábytku s umyvadlem z litého mramoru designově komplementární s ostatním vybavením koupelny - hodí se všude. Hravě jednoduchý současný look s detailem v podobě zaoblených hran. Na koupelnový set jsou designově navázána i čistě jednoduchá moderní koupelnová zrcadla.

Koupelnový nábytek Ring

Horizontální linie

Koupelnový nábytek Ring je v současné produkci výjimečný svým horizontálním laděním, které se harmonicky line kolem stěn koupelny a její prostor zůstává volný pro užívání.


Koupelnový nábytek Ring

Dokonalé naladění

Styl skříněk do koupelny je dokonale naladěn na přijetí stejnojmenných umyvadel, se kterými tvoří univerzálně použitelný celek stylově nezávislý na jakékoli koupelně.


Koupelnový nábytek Ring

Zajímavě členěný

Zejména výškově orientované skříňky jsou zajímavé svým členěním vnitřního prostoru. Místo pro ukládání předmětů naleznete nejen v těle vysoké koupelnové skříňky, ale i ve dveřích. Pádu umístěných věcí brání hrazdičky ve dvou různých výškách, aby zafixovaly na svém místě jak vyšší předměty, tak ty drobné.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 30 x 30 x 155 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • barevné provedení korpusu: bílá
  • barevné provedení dvířek: bílá (lesk)
  • záruka: 5 let

Vysoká skříňka SB Ring 300 je výjimečně praktická! Poličkami je vybaveno nejen tělo, ale i dvířka skříňky. Horní část má 3 skleněné poličky, dolní část je bez poličky. Pádu vystavených předmětů v přihrádkách dveří zamezují subtilní kovové zábrany ve dvou výškách. Příslušná varianta levá/pravá je dána stranou, na které jsou panty. Dvířka v bílém lesku, korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Vysoká skříňka je montována na zeď. 
Pro kompaktní celek a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s s umyvadly Ring,s ostatním nábytkem řady Ring a dalšími výrobky Ravak.

Záruka 5 letImpregnace proti vlhkosti
Skříňka SB 300 Ring

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000771 300 x 300 x 1550 SB 300 Ring L bílá 10 190
X000000773 SB 300 Ring R bílá 10 190

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

3,7 MB