Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SDU Rosa

Skříňka pod umyvadlo SDU Rosa

Chytře promyšlené řešení. Svým tvarem dokonale kopíruje tvar umyvadla a poskytuje k němu další odkládací plochy. Zahrnuje zásuvku.

Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky koupelnového nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 56 x 40 x 24 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • barevné provedení korpusu: bílá/bílá (lesk)
  • záruka: 5 let

Skříňka pod umyvadlo SDU Rosa je vybavena zásuvkou a otevřenou odkládací plochou. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa (umyvadlem Rosa, zrcadlem M 560, bateriemi) a dalším koupelnovým nábytkem a výrobky RAVAK.

Skříňka pod umyvadlo SDU Rosa

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000326 560 x 400 x 240 SDU Rosa L bílá/bílá 4 620 5 590
X000000327 SDU Rosa R bílá/bílá 4 620 5 590

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

24,7 MB