Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SDS Evolution

Skříňka pod umyvadlo SDS Evolution

Přední dvířka skříňky otevíratelná systémem push/pull navazují na výjimečný tvar předního lemu umyvadla Evolution. Uvnitř skříňka nabízí zásuvku s výškou 40 cm, která pojme i to nejobjemnější koupelnové vybavení.

Série Evolution

Výjimečný a harmonický

Jedinečný na trhu, designový a přesto praktický. Takový je komplet skříněk a umyvadel Evolution typický svým harmonicky plynoucím lemem, který z umyvadla plynule přechází ke skříňce. Stylově odkazuje na vanu oceněnou Design centrem ČR jako Vynikající výrobek, se kterou tvoří výjimečný koncept pro celou koupelnu.

Koupelnový nábytek Evolution

Solitér nebo koncept

Koncept Evolution představuje ideální spojení několika protichůdných principů. Všechny jeho výrobky jsou sebevědomé solitéry, které však, umístěny dohromady, vytvářejí symfonii krásy a užitku.


Koupelnový nábytek Evolution

Dokonalé vybavení

Samodovírací zásuvky koupelnového nábytku Evolution se systémem otevírání „push/pull“ mají plný výsuv a pojmou jak kosmetiku, tak i potřebné doplňky. Zaoblený lem dodává celku eleganci.


Koupelnový nábytek Evolution

Autorský design

Neopakovatelný styl dodalo výrobkům z konceptu Evolution Studio Nosal známé svým inovativním pojetím výrobkům denní potřeby. Tvarové vyznění podtrhuje bílý lesk skříněk.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 70 x 55 x 47 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá lesk
  • barevné provedení dvířek: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Hlavní částí skříňky je zásuvka hluboká 40 cm, se systémem otevírání push/pull ukončená zaobleným lemem. Vnější a vnitřní úprava povrchů boků a dna skříňky bílá ve vysokém lesku. Skříňka je instalována přímo na zeď, nelze použít nožičky. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Evolution (umyvadlem Evolution, zrcadlem Evolution) a dalšími výrobky RAVAK.

Skříňka pod umyvadlo SDS Evolution

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000365 700 x 550 x 400 SDS Evolution se zásuvkou bílá/bílá 5 694 6 890

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

21,2 MB