Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SD Classic 700

Skříňka pod umyvadlo SD Classic 700

Jednoduchý tvar skříňky ozvláštňují dvířka ve vysokém lesku s ergonomicky vykrojeným prostorem pro uchopení. Uvnitř skříňka nabízí vysokou zásuvku a velký úložný prostor o výšce 40 cm.

Série Classic

Klasický v nejlepším slova smyslu

Do koupelnového nábytku Classic vtělil designer myšlenku jednoduchosti a praktičnosti v jejich esenciální podobě. Úsporné vnější linie ozvláštňuje lehce vykrojené madlo oválného tvaru v duchu přátelského minimalismu.

Koupelnový nábytek Classic

Široký výběr velikostí

Modelová řada Classic zahrnuje umyvadla od nejmenších umývátek vhodných zejména na WC až po rodinná dvojumyvadla. Ke všem nabízíme rozměrově i stylově odpovídající skříňky.


Koupelnový nábytek Classic

Promyšlené vnitřní členění

Každý model skříněk Classic je členěn tak, aby poskytl co nejvíce úložných prostor, ale v kompaktně skladném tvaru, který nezabírá příliš mnoho místa v koupelně. Aby bylo ukládání přehledné, je největší model skříněk pod dvojumyvadlo vybaven i nízkou zásuvkou s prolisy na nejmenší drobnosti.


Koupelnový nábytek Classic

Barevná provedení na výběr

Aby mohl koupelnový nábytek Classic prospívat skutečně každé koupelně, může být opatřen hned několika druhy barev korpusu, jako je bílá, bříza, latte nebo cappuccino.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 70 x 49 x 47 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bříza
  • barevné provedení dvířek: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Skříňka SD Classic 700 je určena pod umyvadlo Classic 700. Je vybavena vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem o výšce 40 cm. Dvířka v bílém lesku (lakovaná MDF), korpus bříza. Dodáváno ve smontovaném stavu včetně montážní sady (šrouby, panty, záslepky). Skříňka je montována na zeď. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Classic (umyvadlem Classic 700, zrcadlem Classic 700) bateriemi a dalším koupelnovým nábytkem a výrobky RAVAK.

Skříňka pod umyvadlo SD Classic 700

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000304 700 x 490 x 470 SD Classic 700 skříňka pod umyvadlo bříza/bílá
* Do vyprodání zásob.
5 446 6 590

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

27,8 MB