Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SD 800 Ring

Skříňka pod umyvadlo SD 800 Ring

Horizontální pojetí skříňky s umyvadlem Ring 800 poskytuje více prostoru koupelně v její centrální části i více místa pro ukládání. Hodí se všude. Hravě jednoduchý současný look s detailem v podobě zaoblených hran.


Série Ring

Současný a hravě jednoduchý

Set nábytku s umyvadlem z litého mramoru designově komplementární s ostatním vybavením koupelny - hodí se všude. Hravě jednoduchý současný look s detailem v podobě zaoblených hran. Na koupelnový set jsou designově navázána i čistě jednoduchá moderní koupelnová zrcadla.

Koupelnový nábytek Ring

Horizontální linie

Koupelnový nábytek Ring je v současné produkci výjimečný svým horizontálním laděním, které se harmonicky line kolem stěn koupelny a její prostor zůstává volný pro užívání.


Koupelnový nábytek Ring

Dokonalé naladění

Styl skříněk do koupelny je dokonale naladěn na přijetí stejnojmenných umyvadel, se kterými tvoří univerzálně použitelný celek stylově nezávislý na jakékoli koupelně.


Koupelnový nábytek Ring

Zajímavě členěný

Zejména výškově orientované skříňky jsou zajímavé svým členěním vnitřního prostoru. Místo pro ukládání předmětů naleznete nejen v těle vysoké koupelnové skříňky, ale i ve dveřích. Pádu umístěných věcí brání hrazdičky ve dvou různých výškách, aby zafixovaly na svém místě jak vyšší předměty, tak ty drobné.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 80 x 38 x 40 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá
  • barevné provedení dvířek: bílá (lesk)
  • záruka: 5 let

Skříňka SD 800 Ring je určena pod umyvadlo Ring 800. Je vybavena vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem. Dvířka v bílém lesku (lakovaná MDF), korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Skříňka je montována na zeď. Pro kompaktní celek a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo SD 800 Ring kombinovat s ostatními výrobky řady Ring (zrcadlem Ring 800, vysokou skříňkou SB Ring 300) a dalšími výrobky RAVAK.

Záruka 5 letImpregnace proti vlhkosti
Skříňka pod umyvadlo SD 800 Ring

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000767 800 x 380 x 400 SD 800 Ring bílá 8 390

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

3,7 MB